Advert
Advert
Advert

Aydemir’in iddiaları açıklama bekliyor!

Kim Bu Oda Başkanı?

Aydemir’in iddiaları açıklama bekliyor!
Bu içerik 1776 kez okundu.
Advert

Süleyman Soylu’un adını kim kullanıyor?

Çağdaş Gazeteciler Derneği başkanı Necdet Aydemir, Bartın Postası haber sitesindeki bugünkü köşe yazısında Bartın kamuoyunun gündemine oturacak çok ciddi bir iddia ortaya attı.

BARTIN GÜNDEMİNİ SARSACAK BOMBA İDDİALAR!!! 

Bartın’da bir oda başkanı İçişleri bakanı Süleyman Soylu’nun adını kullanarak kamu kurum ve kuruluşlarında kendisinin, kendisine yakın kişilerin işlerini görebilmek için öyle bir izlenim yaratmaya çalışıyor ki Nasıl mı! Başkanlığını yaptığı odanın başkan masasının altında bu kişinin kendisine ait ikinci bir telefonla masasının üzerindeki yine kendisine ait telefonla arıyor, masanın altındaki TELEFONA kendi hattını Süleyman Soylu’un adını kaydetmiş yine masasının üstünki telefonu çaldığında yanındakilere göstererek bak görüyormusunuz Süleyman Soylu beni arıyor diyerek bakan Soylu ile görüşüyormuş izlemini yaratarak samimi bir havada teşekkür ederim bakanım diyerek telefonu kapatarak yanındakilere dönüp bak gördünüz mü! Sizin işi nalsı hallettim havası vererek karşı taraftan alacağını alıyor.

Bu oda başkanının kim olduğunu AKP Bartın il ve ilçe teşkilatların aşağı yukarı üçte birine yakını biliyor.

Bu oda başkanı İçişleri bakanı Süleyman Soylu’nun Ankara’daki İçişleri bakanlığı makamına giderek danışmanlarına bazı dernekler ve odalar için liste verip Bartın’daki yönetimlerinin oluşturulmasını talep diyor.

Başkentteki bazı oda derneklerin genel merkezlerini rahatsız eden bu oda başkanı kim?

Bartın’da İçişleri bakanı Süleyman Soylu’nun adını kullanan sivrisinek gibi Süleyman Soylu’nun özel kalem, danışman ve sekreterlerinin kıçından ayrılmayan bu oda başkanı kim?

Bu oda başkanının bu tavırları yüzünden ve bir Milletvekilinin Dernek ve Odaların genel merkezlerine yaptığı baskılar yüzünden Bartın’daki kamu yararına çalışan bazı Dernek ve Odalarının Bartın şubeleri genel merkezlerince kapatılabilir…!!!

Önümüzdeki günlerde Bartın kamuoyu çok hareketli ve çalkantılı geçeceğe benziyor…!

Bartın kamuoyunu bilgilendirmeye devam edeceğim…

Süleyman Soylu Necdet Aydemir Kim Bu Oda Başkanı?
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EMİTT 2018 Fuarı
EMİTT 2018 Fuarı
Hattat da Hesap Vermeli
Hattat da Hesap Vermeli