SPOR
Giriş Tarihi : 12-04-2022 19:26

Bartın'da 3.lig heyecanı

Play off maçlarının yeri belli oldu!

Bartın'da 3.lig heyecanı

Play off maçlarının yeri Kayseri olarak belirlendi.

    Bölgesel Amatör Ligde 5.bölge 2. grubun birincisi Bartınspor 1. ve 3. bölgeden gelen rakipleri Amasya ve Ankara TKİ ile Kayseri'de 3.lig için play off maçları oynayacak.

    Futbol Federasyonu tarafından Kayseri olarak belirlenen play off sahasının Amasya ve Ankara'ya Bartın'dan daha yakın olması rakipler için avantajlı olacağından düşündürücü bulundu ve Bartın'da rahatsızlık yarattı.

    3. lig heyecanı yaşanan Bartın'da Bartınspor için maddi manevi destek arayışları da sürüyor.

MAÇ TARİHLERİ

18 Nisan Pazartesi Amasyaspor- Bartınspor

20 Nisan Çarşamba ANKARA TKİ -Amasya 1968

22 Nisan Cuma Bartınspor - Ankara TKİ

BAŞKAN CEMAL AKIN’DAN 200 BİN TL DESTEK

    Bu kapsamda Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın'ın Bartınspor için 200 bin liralık destek sağladığı bildirildi.

    Belediye başkanı Cemal Akın sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada; “Bartınspor Başkanımız Sayın Serkan Yurtaçan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Erhan Somaklı, Sayın Sefai Kanmaz ve Sayın Yıldıray Güngörür’ün Belediyemize gerçekleştirmiş oldukları ziyaretlerinde 18-22 Nisan tarihleri arasında oynanacak olan Play-Off müsabakaları ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Bugüne kadar takımımız için elimizden gelen desteği verdik. Bugün de Play-Off maçları öncesinde Bartın Belediyesi olarak takımıza 200 bin TL’lik bir destek daha sağlıyoruz. Desteğimizi her zaman olduğu gibi sürdürmeye devam ediyoruz. 3.Lig yolunda emin adımlarla ilerleyen ekibimize başarılar diliyor, herkesi 3.Lig yolunda emin adımlarla ilerleyen takımımıza destek olmaya davet ediyorum.” dedi

Admin

AdminAdmin