SİYASET
Giriş Tarihi : 27-03-2024 12:54   Güncelleme : 09-04-2024 19:34

Bartın'da değişim rüzgârı esiyor!

Yalçınkaya'nın Bartın'da yarattığı heyecan değişimin habercisi olarak görülüyor.

Bartın'da değişim rüzgârı esiyor!

    Bartın, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine az bir süre kala değişim rüzgârlarının etkisi altında. Değişim rüzgârının etkisini artırdığı bugünlerde CHP'nin Bartın Belediye Başkan Adayı M. Rıza Yalçınkaya, seçim kampanyası kapsamında Bartın ilini adım adım dolaşarak esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

    Yalçınkaya'nın ziyaretleri sırasında halkın yoğun ilgisi gözlerden kaçmazken vatandaşlar, bilgisi, tecrübesi, dürüstlüğü ve çalışkan kişiliğiyle onu Bartın Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini dile getiriyor.

HER ZAMAN HALKLA İÇ İÇE

    Siyasi hayatı boyunca her zaman halkla iç içe olan bir profil çizen M. Rıza Yalçınkaya, her bir vatandaşın sorunuyla yakından ilgileniyor ve onların taleplerini dinlemekten geri durmuyor. Yalçınkaya, yaptığı ziyaretlerde halka yönelik hizmet odaklı bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceğini vurgularken, kimseyi ötekileştirmeden, eşitlik ve adalet temelinde hizmet sunacaklarını ifade ediyor.

ŞEFFAF VE ADİL BELEDİYECİLİK

    Yalçınkaya, 31 Mart'ta Bartın halkının desteğiyle büyük bir değişim başlatmayı hedeflediğini dile getirirken şeffaf ve adil bir belediyecilik anlayışıyla, kenti ortak akıl ve katılımcılık ilkesiyle yönetmeyi planladığını belirtiyor. Bartın'ı hak ettiği yere taşıyacaklarını ve geleceği birlikte inşa edeceklerini vurguluyor.

    Yalçınkaya'nın Bartın'da yarattığı heyecan değişimin habercisi, ayak sesleri olarak değerlendiriliyor.

AdminAdmin