GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-06-2024 14:30   Güncelleme : 14-06-2024 14:37

Gazi'de mezuniyet heyecanı!

Ortaokulu bitiren öğrenciler görkemli bir törenle liseye uğurlandı.

Gazi'de mezuniyet heyecanı!

    Ortaokulu'nda ilkokul sonrası 4 yıllık eğitim öğretim sürecini başarıyla tamamlayan öğrenciler için düzenlenen mezuniyet töreni coşkulu geçti. Okul bahçesini dolduran ailelerle mezuniyet belgelerini veren öğretmenler çocukların sevincine ortak oldu.

BAŞARILARIN DEVAMI DİLEĞİYLE

Törende konuşan okul müdürü Kamil Akgöz öğrencilerini kutlarken başarıların bundan sonra devam edecekleri lisede de sürmesini diledi. Müzik eşliğinde yapılan ve eğlenceli geçen törende okul birincisi 8/B sınıfı öğrencisi İkra Beren Koşar alkışlarla kütüğe isminin yazılı olduğu plaketi çaktı.

KEPLER HAVAYA

Öğrencilerin okullarından ve arkadaşlarından ayrılıyor olmalarından dolayı buruk bir sevinç yaşadıkları törende mezun olan bir öğrenci tarafından 7'inci sınıf öğrencisine okul flamasını teslim edildi. Törenin sonunda keplerini havaya atan öğrenciler öğretmenleriyle ve aileleriyle sarmaş dolaş bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

GÖZLER LİSE SINAV SONUÇLARINDA

Mezuniyet heyecanı yaşayan 8/B sınıfı öğrencisi Kayra Üçler ve Arda Güzoğlu'da arkadaşlarıyla birlikte şimdi 28 Haziranda açıklanacak sonuçlara göre liseye adım atacak olmanın mutluluğu içinde. Üçler ve Güzoğlu'nu mutlu günlerinde aileleri de yalnız bırakmadı. Sınıf öğretmeni Elif Kaya da öğrencileriyle ve aileleriyle tek tek ilgilendi ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğrenciler ve öğretmenleri akşam da Riverside Otel'in restoranında mezuniyet yemeği yiyerek kutlama yaptı.

AdminAdmin