YEREL YÖNETİMLER
Giriş Tarihi : 13-06-2024 11:51

Başkan Yalçınkaya’nın Kurban Bayramı mesajı

“TÜM HEMŞEHRİLERİMİN KURBAN BAYRAMI’NI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM”

Başkan Yalçınkaya’nın Kurban Bayramı mesajı

    Bartın Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı. Başkan Yalçınkaya, mesajında şu ifadeleri kullandı; “Değerli Bartınlı Hemşehrilerim, kardeşliğin, birliğin ve beraberliğin güçlendiği bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğu ve huzuruyla sizlere en içten selamlarımı ve bayram tebriklerimi iletiyorum. Bu özel günlerde; sevgi, saygı ve hoşgörünün en güzel örneklerini sergileyerek, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için bir araya geliyoruz.

    Kurban Bayramı, yardımlaşmanın ve paylaşmanın en özel örneklerinin sergilendiği, kalplerimizin birbirine daha da yaklaştığı müstesna bir zaman dilimidir. Bayramlarımız; bizlere kazandıracağı paylaşma, karşılıksız sevgi ve yardımlaşma gibi manevi değerlerimizi yükseltmenin yanında bu manevi değerleri kuşaktan kuşağa aktarabilmek, yaşadığımız mutluluk ve coşkuyu hayatımızın her gününe taşıyabilmek adına da bir vesiledir. Bu bayramda da, dayanışmanın ve paylaşmanın en güzel örneklerini gösterip,  birlik ve beraberlik içinde bayramın manevi coşkusunu yaşatacağımıza yürekten inanıyorum.

    Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramı’nın tüm Bartın halkına ve İslam âlemine barış, mutluluk ve kardeşlik getirmesini diliyor, tüm hemşehrilerimin, Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor; sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmelerini temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin