YEREL YÖNETİMLER
Giriş Tarihi : 15-02-2024 21:52   Güncelleme : 29-02-2024 10:57

BEKLENEN PROJE!

Halk ekmek geliyor!

BEKLENEN PROJE!

Yalçınkaya'dan dar gelirlilerin hayatına dokunan bir proje daha...

    Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Bartın Belediye Başkan Adayı Rıza Yalçınkaya rakiplerinin oy kaygısıyla fırıncılardan çekinip uygulamaya korktukları 'halk ekmek' projesini de hayata geçirecek.

    İlk etapta 20 satış noktasında günlük 10 bin ekmek üretecek bir tesisin müjdesini veren Yalçınkaya fiyatların ekonomik olacağını söyledi.

    Yalçınkaya'nın açıkladığı diğer sosyal belediyecilik projeleri arasında halk ekmeğin yanı sıra emekliler geziyor, evlilik ve bebek desteği projeleri de var.

    CHP Bartın Belediye Başkan adayı M. Rıza Yalçınkaya Facebook sosyal paylaşım sayfasından yaptığı açıklamada; “ Sosyal Belediyecilik Projerimizden bazılarını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

- Halk Ekmek Fabrikası

    Dar gelirli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak ve temel ihtiyaçlarına erişimlerini sağlamak amacıyla, en yeni teknolojiyle üretim yapacak Halk Ekmek Fabrikasını açacağız.

Bu projenin ilk aşamasında 20 satış noktasıyla günlük 10 BİN EKMEK üretme kapasitesine sahip olacak olan tesislerimiz, ekonomik fiyatlarıyla, hijyenik üretim süreciyle ve güvenilirliğiyle öne çıkacaktır.

- Emeklilerimiz Geziyor Projesi

Emeklilerimiz için Türkiye’nin kültürel ve tarihi yerlerine ücretsiz geziler düzenleyeceğiz.

- Hoşgeldin Bebek

Yeni doğan Destek Paketi’yle ailelerimizin mutluluklarına ortak olacağız.

- Evlilik Desteği

Dünya evine girecek ihtiyaç sahibi çiftlere 15 bin TL yardım yapılacak. Çiftler için ödenecek tutar kadının hesabına yatırılacaktır.” dedi

Haber: Arif Üçler

AdminAdmin