SİYASET
Giriş Tarihi : 08-05-2023 20:17   Güncelleme : 12-08-2023 02:11

Yalçınkaya, Arıt’ta vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı

Halkla buluşma toplantılarına devam eden Yalçınkaya, Arıt’ta Millet ittifakı ortak Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılaçdaroğlu ve CHP’ye destek istedi.

Yalçınkaya, Arıt’ta vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı

    23-24-25-26'ncı dönem CHP Bartın Milletvekili, 40’ıncı ve 41’ci dönem Bartın Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya Millet İttifakı için ilçe, belde ve köylerde gerçekleştirdiği ziyaretlerine Arıt’la devam etti.

    Yalçınkaya Arıt ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Yalçınkaya’ya Arıt ziyaretinde Demokrat Parti Bartın İl Başkanı ve Arıt eski Belediye Başkanı Hamit Güngör’de eşlik etti.

xslotx.com

    Millet ittifakı ortak Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılaçdaroğlu ve Partisi CHP’ye destek isteyen Yalçınkaya; “Cumhuriyet Halk Partisi, DEVA Partisi, İYİ Parti, Saadet Partisi, Gelecek Partisi ve Demokrat Parti’nin ortak adayı da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’dur.

    Millet İttifakı’nın ortak adayına hepinizin destek ve katkılarınızı istiyorum. İnşallah elinizi vicdanınıza koyup atacağınız oylarla ülkemizin geleceğinin daha güzel olması yönünde önemli bir görevi yerine getirmiş olacaksınız.

    Ben Arıt’lı hemşerilerime güveniyorum. İnanıyorum. Her zaman ellerini vicdanlarına koyarak sağduyulu bir şekilde ülkesini seven insanlar olarak görevlerini layıkıyla yerine getirdiler. Bugün de aynı şekilde layıkıyla yerine getireceğinize yürekten inanıyorum.” dedi

    Arıt’ta vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan M. Rıza Yalçınkaya Facebook Sosyal paylaşım sayfasından yaptığı açıklamada; “ Arıt beldemizi ziyaret ederek hemşerilerimizle sohbet ettik.

    Değerli vatandaşlarımızın göstermiş olduğu ilgiye ve ziyaretimiz boyunca bizlere eşlik eden muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi

AdminAdmin