YEREL YÖNETİMLER
Giriş Tarihi : 08-04-2024 22:58   Güncelleme : 08-04-2024 23:02

Vali Arslan'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Vali Arslan'ın Ramazan Bayramı Mesajı

    Gönüllerimizi zenginleştiren, pek çok güzel hasleti içerisinde barındıran mübarek Ramazan ayını geride bırakırken, iyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini ve huzurunu hep birlikte yaşıyoruz.

    Bayramlar; toplumsal dayanışma ve yardımlaşma bağlarının güçlendiği, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, mutlulukların paylaşıldığı, kırgınlıkların ve küskünlüklerin bir kenara bırakıldığı, insanları birleştiren, yürekleri bütünleştiren müstesna zaman dilimleridir.

Bu güzel bayramı bugün ülkemizde huzur ve güven içerisinde yaşayabilmemizi borçlu olduğumuz aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi minnetle yâd ederken, şehitlerimizin bizlere emanetleri olan kıymetli ailelerinin her daim yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum.

    Sizlerin bayramı huzur ve güven içerisinde, en güzel şekilde geçirebilmeniz için ilimizde gerekli bütün tedbirleri aldık. Bayram dolayısıyla yollarda olacak siz değerli vatandaşlarımızdan da bayram sevincinin hüzne dönüşmemesi için trafik kurallarına azami düzeyde riayet etmenizi bilhassa rica ediyoruz.

    Bu duygularla, Bartınlı hemşehrilerimiz başta olmak üzere aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Dr. Nurtaç Arslan

Bartın Valisi

AdminAdmin