YEREL YÖNETİMLER
Giriş Tarihi : 19-12-2023 16:48   Güncelleme : 04-01-2024 22:46

Nerede kalmıştık...

Mustafa Güzoğlu, Ulugeçitambarcı'yı daha yaşanılabilir hale getirmek için yeniden aday...

Nerede kalmıştık...

    Bartın merkeze bağlı Ulugeçitambarcı köyünde bir dönem muhtarlık yaptıktan sonra ara veren ve önceki dönemde aday olmayan Mustafa Güzoğlu 31 Mart 2024 seçimleri için 'nerede kalmıştık' diyerek adaylığını açıkladı.

SOSYAL TESİS KAZANDIRDI

    Muhtarlık döneminde köyde atıl durumda bulunan ilkokulu çevresiyle birlikte yeniden düzenleyerek sosyal tesise dönüştüren Güzoğlu yeni dönemde yarım kalan işleri tamamlayıp yeni projeler uygulamak ve altyapı sorunlarını çözmek istiyor.

    Köye düğün ve her türlü toplantı ve eğlencelerin yapılabildiği bir tesis kazandırarak önemli bir ihtiyacı gideren ve muhtarlık hizmetlerini de başarıyla yerine getiren Güzoğlu halkın isteğiyle yeniden göreve talip olduğunu söyledi.

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

    Köydeki sosyal tesiste köy halkından çok sayıda kişiyle biraraya geldiği toplantıda adaylığını açıklayan Mustafa Güzoğlu  "Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Halkımızın desteğiyle aza arkadaşlarımızla birlikte göreve yeniden geldiğimizde öncelikle altyapı sorunlarını çözerek köyümüzü daha yaşanılabilir hale getireceğiz. Nerede kalmıştık diyoruz. Bıraktığımız yerden devam etmek istiyoruz. Allah utandırmasın" dedi.

MUHTARLIK GENLERİNDE VAR

    Doğup büyüdüğü ve çalışıp yaşadığı köyüne hizmet etmekten başka bir düşüncesinin olmadığını belirten Güzoğlu "Yeni dönemde yapacak çok işimiz var. Köyümüzü daha iyi yerlere getirmek istiyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun" diye konuştu.

    Dedesi de köyde uzun yıllar muhtarlık yapan Güzoğlu Bartın Belediyesi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifinin kurucusu ve uzun yıllar başkanı olarak da görev yapmıştı.

    Dedesi de köyde uzun yıllar muhtarlık yapan Güzoğlu Bartın Belediyesi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifinin kurucusu ve uzun yıllar başkanı olarak da görev yapmıştı.

AdminAdmin