GENEL
Giriş Tarihi : 10-06-2024 19:06   Güncelleme : 10-06-2024 19:27

Canlı Balık restorana gurur verici ödül

Türkiye'nin en büyük organizasyonunda Mustafa Amcanın Yeri Amasra Canlı Balık restorana gurur verici ödül verildi.

Canlı Balık restorana gurur verici ödül

    Bartın'ın Tarihi ve Turistik Amasra İlçesinde faaliyet gösteren Mustafa Amcanın Yeri Canlı Balık restoran Uluslararası 4. Elmas ödüllerinde Yılın Deniz Mahsulleri Lezzet İşletme Markası Ödülüne layık görüldü.

    3 bin yıllık tarihi geçmişi ve doğal güzellikleriyle adını Türkiye’ye ve dünyaya duyuran Bartın’ın Amasra ilçesinde uzun yıllardır faaliyet sunan Mustafa Amcanın Yeri Canlı Balık restoran, uluslararası lezzet arenasında yeni bir ödüle daha layık görüldü.

    Küçük Liman manzarası eşliğinde misafirlerine muhteşem lezzetler sunan, yaz ve bayram dönemlerinde kapısında kuyruklar oluşan Mustafa Amcanın Yeri Canlı Balık restoran Amasra ve Bartın’ın dünyaya açılan mutfağı olmaya devam ediyor.

    Her yıl yerli yabancı on binlerce misafire ev sahipliği yapan, Türkiye’nin ve dünyanın ünlü isimlerini ağırlayan, televizyon ve sosyal medya programlarının da lezzet durağı olan Mustafa Amcanın Yeri Canlı Balık restoran lezzet ödülleriyle marka değerini de taçlandırıyor.

2022 Gastrotürk yılında En İyi Türk Mutfağı ödüllerinden sonra 2024 Uluslararası 4.Elmas Ödüllerinde Yılın Deniz Mahsulleri Lezzet İşletme Markası ödülünü kazanan işletme Amasra ve Bartın’ın adını bir kez daha dünyaya duyurdu.

    İşletme yetkilisi Mete Ayyıldız ödül gecesine ilişkin açıklamasında, “Yaklaşık 15 yıldır Türkiye'nin en önemli televizyon kanallarında sektörel programlar yapan, markalar ve kişilerin medya çalışmalarını başarılı bir şekilde yürüten Luna Medya & Ratel medya organizasyonunda İstanbul Wyndham Grand İstanbul Levent’de gerçekleşen 4.Uluslararasi Elmas Ödüllerinde Yılın Deniz Mahsulleri Lezzet İşletme Markası ödülümüzü aldık.

    Bizleri tercih ederek bu ödülü kazanmamızı sağlayan tüm müşterilerimize ve bizlere bu ödülü layık gören tüm komite üyelerine şükranlarımızı sunarken, şu anda aramızda olmayan basta kurucumuz Mustafa Ayyıldız olmak üzere tüm emektarlarımızı rahmet ve minnet ile anıyoruz.” dedi.

AdminAdmin