GENEL
Giriş Tarihi : 29-05-2024 21:20   Güncelleme : 29-05-2024 21:50

Akmaz ailesinin acı günü!

Hamdi Akmaz son yolculuğuna kalabalık bir cemaatle uğurlandı.

Akmaz ailesinin acı günü!

    Bartın'ın önde gelen girişimcilerinden Özel Bartın AKTIP Hastanesinin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Refik Akmaz'ın babası, Bartın eski belediye başkanı Cemal Akın'ın kayınpederi Hamdi Akmaz yaşlılığa bağlı rahatsızlıklardan dolayı 89 yaşında hayata veda etti.

Asıl mesleği terzilik olan, eşi daha önce vefat eden 4 çocuk 6 torun sahibi Hamdi Akmaz'ın cenazesi Kemerköprü mahallesi Özel İdare karşısındaki evinin önünde dualar edilip helallik alındıktan sonra İmam Hatip Camisine getirildi.

ACIYI PAYLAŞTILAR

Bartın Belediye Başkanı Rıza Yalçınkaya, Bartın eski milletvekili ve eski Enerji Bakanı Zeki Çakan, eski milletvekili Asım Kulak, Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanı Mehmet Kemik, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Fatih Kanbur'un da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi cenazeye katılarak Akmaz ailesinin acısını paylaştı.

BÜYÜK ÜZÜNTÜ VARDI

Bir aydır tedavi gördüğü hastanede önceki gün yoğun bakımda hakkın rahmetine kavuşan Hamdi Akmaz'ın oğlu Refik, kızları Nuran, Saadet, Refika ve damadı Cemal Akın ile yeğenleri Mesut, Sezgin, Yılmaz, Hüseyin ve Metin Akmaz'ın yanı sıra torunlarıyla diğer aile üyeleri taziyeleri büyük üzüntü içinde kabul etti.

MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Merkez İlçe Başkanı Murat Demir de cenazede hazır bulunurken merhum Hamdi Akmaz İmam Hatip camisinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Erenler mezarlığındaki aile kabristanında toprağa verildi.

Haber: Arif ÜÇLER

AdminAdmin