YEREL YÖNETİMLER
Giriş Tarihi : 31-12-2022 13:14   Güncelleme : 31-12-2022 13:16

Vali Arslan’ın Yeni Yıl Mesajı

Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan Yeni Yıl Kutlama Mesajı Yayınladı.

Vali Arslan’ın Yeni Yıl Mesajı

    Sevinç ve hüzünlerini, acı ve tatlı anlarını birlikte yaşadığımız 2022 yılını geride bırakarak, yeni umut ve beklentilerle 2023 yılına girmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.

    Yeni yılın, öncekilerden çok daha sağlıklı ve huzur içerisinde geçmesi, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesi, güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olması en büyük arzumuzdur.

    Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 yılında, dünyanın neresinde olursa olsun ihtiyaç sahibi herkese şefkat ve merhamet elini uzatan, bütün insanlığa büyük katkılar sunan güzel ülkemizin daha da gelişerek dünyada hedeflediği ve hak ettiği yere gelmesi gönülden temennimizdir.

    Bizler yeni umutlarla karşıladığımız 2023 yılında da Karadeniz’in incisi Bartın’ımızın sahip olduğu eşsiz potansiyeli harekete geçirerek her alanda gelişmesi için yeni projeler üretip devletimizin tüm imkânlarını şehrimize sunma hedefimiz doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

    Kamu kurum ve kuruluşlarımız başta olmak üzere sivil toplum kuruluşları ve toplumumuzun diğer kesimleriyle el ele, omuz omuza vererek daha güzel bir Bartın için birlikte çalışma gayreti içerisinde olacağız.

    Bu duygu ve düşüncelerle, hizmet etmekten onur duyduğum saygıdeğer Bartınlı hemşehrilerimin ve her kademedeki mesai arkadaşlarımın yeni yılını en kalbi duygularımla kutluyor, yeni yılın ilimize, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Dr. Nurtaç ARSLAN

Bartın Valisi

AdminAdmin