ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 09-10-2022 11:25

Ruhsatsız tabanca ve uyuşturucuyla yakalandı

Şüpheli zanlı hakkında işlemler devam ediyor!

Ruhsatsız tabanca ve uyuşturucuyla yakalandı

2-3gr esrar maddesi, 4-5gr metamfetamin maddesi, 1 adet yasaklı olabileceği değerlendirilen hap, 6136 SKM kapsamına giren ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 5 adet 9x19mm çapında fişek ele geçirildi.

     08.10.2022 günü saat 14:45 sıralarında Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Motosikletli (Yunus) Polis Timlerimizin Çağlayan Piknik Alanı içerisinde yapmış olduğu kontroller esnasında park halinde bulunan durumundan şüphelenerek yanına intikal edilen 74 DL... plaka sayılı araç içerisinde M. E. (1978, Bartın Doğumlu, suç kaydı bulunmayan, esnaf) isimli şahsın olduğu ve vitesin yanında uyuşturucu madde kullanmaya yarayan pipe diye tabir edilen materyal olduğu görülmüş ve şahsın üst aramasında bir miktar uyuşturucu madde çıkması üzerine günün Nöbetçi Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan Adli Arama kararına istinaden araç araması da yapılmış ve yapılan kontrollerde;  Yaklaşık 2-3gr esrar maddesi, Yaklaşık 4-5gr metamfetamin maddesi, 1 adet yasaklı olabileceği değerlendirilen hap, 6136 SKM kapsamına giren ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 5 adet 9x19mm çapında fişek ele geçirildi.

    Şüpheli zanlı hakkında iş ve işlemler Kemer Polis Merkezi Amirliği ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yürütülmektedir.”

AdminAdmin