SİYASET
Giriş Tarihi : 09-04-2023 21:01   Güncelleme : 04-05-2023 23:49

Memleket Partililer İnce’nin Bolu mitinginde

İnce: CHP listelerini gördüğünüzde dudaklarınız uçuklayacak, kalbiniz sızlayacak, yüreğiniz daralacak.

Memleket Partililer İnce’nin Bolu mitinginde

Bolu mitingine Memleket Partisi Bartın Milletvekili adayı Hacı Gölbucaklı, İl başkan yardımcısı Koray Emrah Özkan ve bir otobüs dolusu partili genç katıldı.

    14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Memleket Partisi(MP)Genel Başkanı Muharrem İnce seçim çalışmalarına bugün Bolu’dan başladı.

    İnce, Bolu Merkez Köroğlu Heykeli önünde halka seslendi. Memleket Partisinin Bolu mitingine Memleket Partisi Bartın Milletvekili adayı Hacı Gölbucaklı, İl başkan yardımcısı Koray Emrah Özkan ve bir otobüs dolusu partili genç katıldı.

    Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, mitingde yaptığı konuşmada Bu akşam saat 17.00'de CHP listelerini gördüğünüzde Muharrem İnce'nin ne kadar haklı olduğunu göreceksiniz. Şimdilik şimdi bir şey konuşmayacağım. Yarın konuşacağım onu." dedi

    Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "CHP listelerini görünce dudaklarınız uçuklayacak, kalbiniz sızlayacak, yüreğiniz daralacak, utanacaksınız.

    Muharrem İnce, "Türkiye'yi 300 akıllı insanla yöneteceğim. Başörtüsüne, mini eteğine bakmadan, Türklüğü ile Kürtlüğü, Aleviliği ile Sünniliğiyle ilgilenmeden, sağcı solcu demeden, sadece ehil mi değil mi buna bakacağım.

    İnce, “21 yıllık bir iktidar var. 21 yılın sonunda hiçbir sorunumuzu çözemedi. Ekonomiyi düzeltemedi. Sokaklar Suriyeli dolu. Tarım bitti. Eğitim çöktü. Merkez Bankası’nın rezervleri tükendi. Her yanımız borç, Biber oldu 100 lira. Soğan oldu 30 lira. Türkiye’yi kutuplaştırdı. Liyakati bitirdi. Basını susturdu. Depremle ilgili hazırlıkları geç yaptı.

    Ormanlarımız cayır cayır yanarken o, lüks uçaklarla gezdi. Şeffaflığı, hesap vermeyi yok etti. Kibri o kadar büyük ki devleti kendinin zannetti. ‘Ben gidersem devlet yıkılır’ dedi. Halbuki Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet payidar kalacağını düşünemedi.”

AdminAdmin