YEREL YÖNETİMLER
Giriş Tarihi : 29-12-2023 21:19   Güncelleme : 29-12-2023 21:22

Fırıncıoğlu’nun Yeni Yıl Mesajı

BAŞKAN FIRINCIOĞLU’NDAN YENİ YIL MESAJI…

Fırıncıoğlu’nun Yeni Yıl Mesajı

    Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, yeni yıl münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı. Başkan Fırıncıoğlu, mesajında 2024 yılının umut ve beklentilerin gerçekleştiği daha fazla sevgi, anlayış ve huzurun yaşandığı, başarıyla, üretimle ve coşkuyla anılacağı güzel bir yıl olmasını diledi.

    Fırıncıoğlu; “Sayısız değerlerinin yanı sıra, sevgi, barış ve hoşgörüsü ile örnek olan güzel kentimiz Bartın’da, yepyeni umutları da beraberinde getirecek olan yeni bir yılı daha sizlerle birlikte karşılamaktan mutluluk duyuyorum.

    Bartın’ımızın aydınlık geleceğini kurmak için canla başla çalıştığımız bir dönemi geride bırakırken şüphesiz yeni yılda da hep birlikte çok daha güzel yarınlar için büyük bir çaba içerisinde olacağız.

    2024 yılında, ilimizin sahip olduğu bütün imkânları kullanarak gerçekleştireceğimiz projelerle, Bartın’ın her yönüyle modern bir kent haline gelmesi, en önemli hedefimiz olacaktır. Bu konuda, tüm kamu kurum-kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları ile ilimizin bir bütün olarak ortak bir iradeye sahip olması en büyük gücümüzdür.

    Bu birlik ruhunun yeni yılda da devam edeceğine olan güvenimiz tamdır. Yeni yılda birlik ve beraberliğimizin daha da çok artmasını, hepimizi yaralayan insanlık dışı manzaraların son bulmasını, İslam dünyası üzerindeki kara bulutların dağılıp barış ve huzura kavuşmasını diliyorum.

    Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa, sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni ediyor, hemşehrilerimin ve aziz milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyorum” şeklinde ifade etti.

AdminAdmin