Türk Tarım Orman-Sen’den Ziyaretler

Bartın ilimize sendikal çalışma ziyareti gerçekleştirdiler.

Güncel - 12-05-2022 22:52 451 kez okundu.

Türk Tarım Orman-Sen’den Ziyaretler
Advert

    Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkan Yardımcıları Gürkan Bozkurt ve Hasan Nuri Akça beraberlerinde Kamu-Sen Zonguldak Şube Başkanı Mithat Bülent Bağcı, Türk Tarım Orman Sen Bartın İl Başkanı Muhammet Kaplan ile ilimize sendikal çalışma ziyareti gerçekleştirdiler.

    İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü ve bağlı Müdürlüklerine sendikal, Bartın Belediyesine de nezaket ziyaretinde bulundular.

    Belediye Başkanı Cemal Akın "Bartınlı hemşehrimiz Gürkan Bozkurt'u ve Hasan Nuri Akça'ya yeni seçilmiş oldukları Genel Başkan Yardımcılıkları dolayısıyla tebrik edip, başarılar dileyerek; "Sendikalarımızın demokrasinin gelişmesi ve çalışanların haklarının korunması noktasında katkıları büyük.

    Ülkemizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu bugünlerde sivil toplum kuruluşlarımızın yeri çok önemli. Değerli sendika temsilcilerimize nazik ziyaretleri için bir kez daha teşekkür ediyorum. "Diyerek günün anısına karşılıklı hediye takdimi yapılarak Bartın Belediyesi ziyaret programı sona erdirildi.

   Kurumlarda oldukça sıcak karşılanan Türk Tarım Orman Sen Heyeti, çalışanları tek tek ziyaret ederek, Türkiye Kamu Sen'in karşılık bulan taleplerinden emekli ve memura refah payı ödemeleri, sendika üyelerine, kaza sonucu vefat ve kaza sonucu sürekli sakatlık hallerinde 25.000 TL teminat kapsamına alınması, sözleşmeli personelin tayin ve yer değişikliği düzenlemeleri konularında bilgilendirmeler yapılarak, çalışanların talep, görüş ve önerileri alınarak Bartın İli ziyareti sonlandırıldı.

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Eski dostlar hasret giderdi

Eski dostlar hasret giderdi

02-07-2022 - Güncel

Taransaydı böyle olmazdı

Taransaydı böyle olmazdı

30-06-2022 - Güncel