Siyaset
Giriş Tarihi : 15-03-2022 16:06   Güncelleme : 03-04-2022 16:01

Tunç, Bartın kent merkezinde esnaf ziyaretinde bulundu

Bartın kent merkezi esnafını ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulundu, hemşehrileri ile selamlaştı.

Tunç, Bartın kent merkezinde esnaf ziyaretinde bulundu

    TBMM Adalet Komisyonu Başkanı, AK Parti Bartın Milletvekili ve Yılmaz Tunç, beraberindeki il Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte, Bartın kent merkezinde esnaf ziyaretlerine devam ederek, esnaflara hayırlı işler dileğinde bulundu, krathanelerde çay sohbetleri yaptı,  hemşehrileri ile selamlaştı.

    Meclis çalışmalarının ara verdiği günlerde Bartın’da yoğun programlarına devam eden Milletvekili Tunç, teşkilat toplantıları, esnaf ziyaretleri, taziye ziyaretleri ve Bartın’da devam eden kamu yatırımlarında gerçekleştirdiği incelemeler başta olmak üzere Bartın’ın il merkezi, ilçe, belde ve köylerine yaptığı ziyaretlerle sürekli halkın içinde olmaya devam ediyor.

MS AKADEMİ ONLİNE SERTİFİKA HİZMETLERİ İŞYERİNİN AÇILIŞ KURDELESİNİ KESTİ

    Milletvekili Tunç, beraberindeki heyet ile birlikte Bartın Kırtepe Mahallesi’nde Mert Celkanlı ile Serkan Demir’e ait MS Akademi Online Sertifika Hizmetleri işyerininin açılışını gerçekleştirdi. Bartın kent merkezi esnafını ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulundu, hemşehrileri ile selamlaştı.

AdminAdmin