Siyaset
Giriş Tarihi : 10-03-2022 21:50   Güncelleme : 31-03-2022 14:36

Marka olmak böyle bir şey

CHP Ekonomi Masası Bartın’da

Marka olmak böyle bir şey

Bartın gazetesine uğramadan giderseniz Bartın’a gitmiş sayılmazsınız.

Bartın’ı ziyaret eden Cumhurbaşkanlarının, parti liderlerinin ve yöneticilerinin, bakanların ve tanınmış kişilerin hemen hemen hepsinin uğramadan geçmediği Bartın gazetesinin bu seferki konukları CHP Genel Başlan Yardımcısı ve parti sözcüsü Faik Öztrak ile beraberindeki milletvekili heyetiydi.

Kitap hediye etti

10 Mart günü öğleden sonra gerçekleşen ziyarette konuklarını oğlu Cemal ile birlikte ağırlayan Cumhuriyetle yaşıt 98 yıllık gazetenin sahibi Esen Aliş, CHP Ekonomi Masası olarak Bartın’a gelen heyetin başkanı Öztrak’a ziyaretinin anısına babası İbrahim Cemal Aliş’i ve Bartın gazetesini anlatan “Kalemin aydınlığında bir ömür” isimli kitabı hediye etti.

İlgiyle incelediler

Konuklarına gazetenin son sayısını da takdim eden Esen Aliş, Faik Öztrak ve beraberindeki heyete Bartın gazetesi hakkında bilgiler verdi. Ziyarette Bartın ve ülkede yaşanan son ekonomik gelişmelerle ilgili değerlendirmeler de yapıldı. Esen Aliş gazeteyi ilgiyle inceleyen konuklarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kimler vardı?

Bütün dünya enflasyon ile boğuşuyor ama bizdeki enflasyonun temel nedeni kötü yönetimdir diyen Faik Öztrak başkanlığındaki heyette Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, İzmir Milletvekili Bedri Serter, İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Hatay Milletvekili Mehmet Guzelmansur ile 24. Dönem Milletvekili Aşkın Türeli yer aldı..

Haber/Fotoğraf: Arif Üçler

AdminAdmin