Güncel
Giriş Tarihi : 30-12-2021 21:20   Güncelleme : 19-02-2022 07:50

Mehmet Yağcı gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı

Orduyeri mezarlığına defnedildi.

 Mehmet Yağcı gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı

Amasra Taşkömürü Müessesesi Elektro Mekanik İşletmesi eski müdürlerinden Makine Mühendisi Mehmet Yağcı’nın cenazesine çok sayıda seveni katıldı.

    Merhum Kemal ve Ömür Yağcı’nın oğulları Doktor Erkut ve Senem’in Babaları, Sunar Yağcı’nın eşi, Selahattin Yağcı’nın ağabeyi, Mukaddes Aydemir’in kardeşi Sebahattin Aydemir’in kayın biladeri Amasra Taşkömürü Müessesesi Elektro Mekanik İşletmesi eski müdürlerinden Makine Mühendisi Mehmet Yağcı(68) hayatını kaybetti.

    Bartın Kavsak suyu için yıllarca mücadele veren Çevre ve Doğa dostu Mehmet Yağcı uzun bir süredir rahatsızdı.

    Merhum Mehmet Yağcı Orduyeri Mahallesindeki evinin önünde kuran okunarak dua yapılıp helalleşmenin ardından Orduyeri camisinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra gözyaşları arasında Orduyeri mezarlığına defnedildi.

    Cenazeye Makine Mühendisi Mehmet Yağcı’nın yakınları eş ve dostlarının yanı sıra 23, 24, 25, 26. Dönem Bartın Milletvekili ve Eski Belediye Başkanı Rıza Yalçınkaya, AK Parti Bartın Eski Milletvekili Asım Kulak, Amasra Taşkömürü Müessesesi Müdürü Cihat Özdemir, Amasra Taşkömürü Müessesesi Elektro Mekanik İşletmesi Müdürü Mehmet Güneş, Amasra Taşkömürü Müessesesi Elektro Mekanik Eski Baş Mühendisi Faruk Özdemir, Çevre Meclisi üyesi Ayşe Sevtap Uzun, İYİ Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu, Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Necdet Aydemir, Amasra Taşkömürlerinden emekli, Makine ve Maden Mühendisleri, Amasra Taşkömürleri çalışanları ve emekli madenciler ile çok sayıda halk topluluğu katıldı.

AdminAdmin