Asayiş
Giriş Tarihi : 09-11-2021 22:08   Güncelleme : 02-12-2021 21:45

Bir kadın daha cinayete kurban gitti

Bartın’da cinayet 1 ölü 1 ağır yaralı.

Bir kadın daha cinayete kurban gitti

Azize Gülmez bugün Bartın merkeze bağlı Güzelcehisar köyü Yaylacık mahallesinde defnedildi…

    Bartın’da bugün meydana gelen olayda çalıştığı bir fındık deposunda eski sevgilisini silahla vurarak öldüren şahıs kendisine araya girerek engel olmak isteyen bir başka çalışanı da ağır yaraladı.

    Olay Karasu köyünde faaliyet gösteren bir fındık deposunda meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre 27 yaşındaki Ercan Özkavlak telefonla görüştüğü eski sevgilisi iddia edilen 25 yaşındaki Azize Gülmez ile tartıştı. Tartışmanın ardından zanlı Ercan Özkavlak Azize Gülmez’in çalıştığı işyerine giderek konuşmak istedi.

    Olay sırasında işyerinin 2’ci katında bulunan tuvaletlerin önünde Azize Gülmez’i silahla kafasından ve göğsünden vurarak ağır yaralayan Ercan Özkavlak kendisine araya girerek engel olmaya çalışan depo çalışanlarından 26 yaşındaki Emrullah Yıldız’a da 3 el ateş ederek ağır yaraladı.

    Hastaneye kaldırılan Azize Gülmez doktorların tüm müdahalesine hayatını kaybetti.  Ağır yaralı olan Emrullah Yıldız’ın yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam ederken durumunun ciddi olduğu belirtildi.  

Olayla ilgili Bartın Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

    Merhume Azize Gülmez Bartın Kadın Doğum Hastanesindeki otopsisinin ardından Bartın merkeze bağlı Güzelcehisar köyü Yaylacık mahallesinde bugün aile mezarlığına defnedildi.

AdminAdmin