Genel
Giriş Tarihi : 02-11-2021 19:06   Güncelleme : 28-11-2021 20:33

Hakan Ceylan’ın acı günü

CHP Eski İl Başkanı, annesini kaybetti.

Hakan Ceylan’ın acı günü

2 yıl önce de babası emekli öğretmen Halil Ceylan’ı kaybeden Hakan Ceylan şimdi de annesini kaybetmenin acısını yaşadı.

Bartın’da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin önde gelen isimlerinden eski İl Başkanı, kırtasiyeci Hakan Ceylan’ın annesi Ayşe Ceylan(85)geçirdiği bir rahatsızlık sonucu hayata veda etti. İki yıl önce de babası emekli öğretmen Halil Ceylan’ı kaybeden Hakan Ceylan şimdi de annesini kaybetmenin acısını yaşadı.

Büyük üzüntü yaşadı

Gölbucağı mahallesi Yuvamkent sitesindeki evinin önünde dua okunduktan sonra Şadırvan Camiine getirilen Ayşe Ceylan’ın cenazesi burada öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Halatçıyaması Mezarlığında toprağa verildi. Hakan Ceylan ve ailenin diğer üyeleri cami avlusunda taziyeleri kabul ederken büyük üzüntü içindeydi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu cenazeye çelenk göndererek Hakan Ceylan’ın acısını paylaştı. Cenazeye CHP Bartın il başkanı Selim Karakaş, Amasra belediye başkanı Recai Çakır ve çok sayıda partili katıldı.

Başsağlığı ve sabır dileriz

Üç çocuk annesi Ayşe Ceylan son yolculuğuna kalabalık bir topluluk tarafından gözyaşları arasında uğurlandı. Biz de Bartın Postası olarak Hakan Ceylan ve ailesinin acısını paylaşır, merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.

AdminAdmin