Siyaset
Giriş Tarihi : 20-06-2021 19:06   Güncelleme : 12-07-2021 19:21

Turpcu’dan partisi CHP’ye uyarıcı eleştiriler!

İttifaklardan önce CHP’de birliği sağlamamız gerekmiyor muydu?

Turpcu’dan partisi CHP’ye uyarıcı eleştiriler!

Şerafettin Turpcu: Atatürk’ün yolunda olan CHP’liler başkalarının hakkını yemezler, bireysel çıkarları için ülkenin satılmasını seyretmez, mezar taşı gibi susmazlar!

    25 ve 26.Dönem CHP Zonguldak Milletvekili, Şerafettin Turpcu’dan partisi CHP’ye uyarıcı niteliğinde tweet’ler.

    Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak eski Milletvekili Şerafettin Turpcu’nun twitter hesabından yaptığı uyarıcı niteliğindeki eleştirileri: “Atatürk’ün yolunda olan CHP’liler başkalarının hakkını yemezler, bireysel çıkarları için ülkenin satılmasını seyretmez, mezar taşı gibi susmazlar! Anti-emperyalist ve devrimcidirler, son sözü onlar söyleyeceklerdir!

    Bugün söylememiz gerekenleri, Devrim Şehidi Uğur Mumcu söylemiş! Ne için susuyoruz? Niye konuşmuyoruz? Ey Atatürkçü geçinenlerimiz? hangi menfaatlerimizi kaybedeceğiz?! konuşsanıza!

    İktidarında muhalefetinde, muhalefetin muhalefetinde ne kadar pislik varsa temizlensin, Atatürk’ün Laik Cumhuriyeti için yola çıkanlara selam olsun!

    İttifaklardan önce CHP’de birliği sağlamamız gerekmiyor muydu? - 24 Haziran’da dışlananlar; başarısız oldukları için mi? düşüncelerinden dolayı mı dışlandılar? - 24 Haziran gecesinde kopartılan fırtına; 16 Nisan 2017’de mühürsüz oylarla REJİMİ kaybederken niye kopartılmadı?

AdminAdmin