Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 15-04-2021 17:17   Güncelleme : 15-04-2021 17:21

45. Turizm Haftası kutlamaları

45.Turizm Haftası Açılışı.

45. Turizm Haftası kutlamaları

İl Kültür ve Turizm Müdürü Handan Karakoç ile turizm sektörü temsilcileri Vali Sinan Güner’i makamında ziyaret etti.

    Atatürk Anıtına çelenk konulması ile başlayan 45.Turizm Haftası açılış töreni İl Müdürü Handan Karakoç’un konuşmasıyla devam etti. İl Müdürü konuşmasında turizm sektöründe hizmet veren tüm kurum ve kuruluşlar ile sektör çalışanları olmak üzere turizme emek veren herkesin Turizm Haftası’nı kutlayarak salgının yok olmasıyla beraber ülkemiz ve Bartın’ın turizmde tekrar eski potansiyeline kavuşması temennilerinde bulundu.

    Pandemi koşullarına uygun olarak gerçekleştirdiğimiz törene Protokol üyeleri ve Müdürlük personeli katılım sağladı. 45. Turizm Haftası kapsamında Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürü Handan Karakoç ile turizm sektörü temsilcileri Vali Sinan Güner’i makamında ziyaret etti.

    Pandemi koşullarında yaşanan sıkıntılarla ilgili sektör temsilcileriyle bir süre sohbet eden Vali Güner, turizmin iş istihdamı ve kazandırdığı ekonomik gelirleri ile ülkelerin gelişmesi ve kalkınmasını sağlayan sektörlerin başında yer aldığını ifade ederek turizm sektöründe hizmet veren kişi ve kuruluşların Turizm Haftasını kutladı.

AdminAdmin