Genel
Giriş Tarihi : 02-04-2021 18:13   Güncelleme : 24-04-2021 14:40

Bartın’da HDP’nin kapatılması için imza kampanyası

TGB Bartın İl Temsilciliği Hükümet Caddesinde HDP'nin kapatılması için imza kampanyası başlattı.

Bartın’da HDP’nin kapatılması için imza kampanyası

Yaren Koç: Türkiye'nin 81 ilinde şuanda HDP'nin kapatılması için çalışmamızı devam ettiriyoruz. Mecliste, ovada, dağlarımızda, okullarımızda, sokaklarımızda terörist istemiyoruz.

    Türkiye Gençlik Birliği(TGB)Bartın İl Temsilciliği PKK'nın siyasi kolu HDP'nin kapatılması için imza kampanyası başlattı. Bartın Hükümet Caddesi Eski Belediye Binası önünde stant açan TGB'li gençlerin imza masasına yoğun bir ilgi oluştu. Kampanya hakkında açıklamada bulunan TGB Bartın İl Temsilcisi Merve Yaren Koç, Türkiye'nin 81 ilinde şuanda HDP'nin kapatılması için çalışmamızı devam ettiriyoruz. Mecliste, ovada, dağlarımızda, okullarımızda, sokaklarımızda terörist istemiyoruz. Bartın Halkına çok teşekkür ederiz ilgisiz kalmadıkları için sözümüz var HDP'yi kapatacağız.

    Türkiye Gençlik Birliği Bartın İl Temsilciliğinin PKK'nın siyasi kolu HDP kapatılsın imza kampanyasına Vatan Partisi Bartın İl Başkanı Ertan Çolakoğlu, Vatan Partisi Bartın Merkez İlçe Başkanı Hasan Köse, Vatan Partisi Amasra İlçe Başkanı Ali Aydemir, TGB GYK üyesi Ümit Ergin ile Vatan Partisi Bartın il ve ilçe yöneticileri de destek verdi.

    TGB’nin Bartın’daki HDP kapatılsın imza kampanyasının önümüzdeki haftada devam edeceği belirtildi.

AdminAdmin