Advert
Spor
Giriş Tarihi : 01-08-2019 21:31   Güncelleme : 07-08-2019 22:25

Müdür İle Personeli Karakolluk Oldu

Personel Gökhan. B müdür beni darp etti iddiasıyla polise başvurdu.

Müdür İle Personeli Karakolluk Oldu

Hizmetli personel G.B’nin AK Parti Bartın Gençlik Kollarında görevli iken işe alındığı belirtilirken müdür ile personel dün karakola düştü.

DOSYADAKİ SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde çalışan hizmetli personel Gökhan B müdür beni darp etti iddiasıyla polise başvurdu. Spor ve Gençlik İl Müdürü Ali Özdemir Kemer Polis Merkezi Amirliğne çağırılarak ifadesi alındı. Hizmetli personel Gökhan B’nin AK Parti Bartın Gençlik Kollarında görevli iken işe alındığı belirtilirken müdürle personel dün karakolluk oldu. Dosyadaki soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

MÜDÜR ALİ ÖZDEMİR'İN PAYLAŞIMI

Ali Özdemir, Kemer Polis Merkezi Amirliğinde.

Dün, 17:15 · Bartın

Müdür Ali Özdemir dün saat 17:15’te sosyal paylaşım sitesinden Personellerimden biri işini yapmadığını söylediğimde; müdür bey beni darp etti diye emniyete beni şikâyet etmiş. Şu An ifade veriyorum. Personeller çalışıp işinin karşılığını almak için mücadele eder. Adam işini yapmıyarak aynı zamanda müdürüne iftira atıyor. İşimiz var... Mesajını paylaştı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü ile personelinin karakolluk olmaları Bartın Spor camiasında şaşkınlık ve üzüntüyle karşılandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA