Hoşgeldiniz  

HAS Bartın Turizm otobüs işletmesi hizmete girdi

admin | 30 Mart 2012 | Genel, Manşet Haberler, Son Dakika

HAS Bartın Turizm hizmette

Yazıhanesi Kemerköprü Mahallesi Madenciler kahvesinin yanında düzenlenen törenle hizmete açıldı. Çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşen açılışta Firma yönetim kurulu başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu konuşmasında, Bartınlılara Zonguldak Bartın Karadeniz Ereğli yolunda seyahatte kaliteli hizmet vereceklerini söyledi.

AÇILIŞA ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

 

HAS Bartın Turizm Otobüs İşletmesi düzenlenen törenle Bartın’da faaliyete geçti. Firmanın Kemerköprü Mahallesi Madenciler kahvesinin yanındaki yazıhanesi dualarla açıldı. Açılışa Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Toksöz, Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Çetin, firma yönetim kurulu başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, HAS Bartın Otobüs İşletmesi ortaklarından Ali Kıral ve çok sayıda davetli katıldı.

DUALARLA AÇILDI

 

HAS Bartın otobüs firmalarının yönetim kurulu başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu;“Firmamız son model otobüsleri ve şehir içi servisleri, deneyimli kaptan ve personeli ile Zonguldak Bartın Karadeniz Ereğli seferleri ile halkımızın hizmetindedir. Firmamız yöremize, ülkemize ve ekonomimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi  Dualar eşliğinde yapılan açılıştan sonra davetlilere pilav üzeri döner ikram edildi.

512 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Bartın Postası Künye: İmtiyaz sahibi : Erdal Arslan- Genel yayın yönetmeni: Necdet Aydemir - Sayfa editörü: Nilay Meryem Savar-- ©Bartın Postası Tüm Hakları Saklıdır 2012 İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle