Advert
Advert
Advert

Yalçınkaya'nın İlköğretim Haftası Mesajı

İlköğretim Haftasını Yayınladığı Bir Mesajla Kutladı

Yalçınkaya'nın İlköğretim Haftası Mesajı
Bu içerik 275 kez okundu.
Advert

Yalçınkaya: 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı “İlköğretim Haftasını” Kutladı.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Bartın Milletvekili ve Meclis İçişleri Komisyonu Üyesi ve M. Rıza Yalçınkaya, okulların açılışı ve İlköğretim Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı. Yalçınkaya mesajında; “Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türk Ulusuna hedef olarak gösterdiği çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmak; ancak eğitim seviyesi yüksek bir toplum yapısıyla mümkün olabilecektir.

         Geleceğimizin sağlam temeller üzerine kurulması ve yarınlara güvenle bakmamızın koşulu, çocuklarımızın ve gençlerimizin, olayları derinliğine anlayan, eleştirel düşünen, sorgulayan, bilgili, kendine güveni olan bireyler olarak yetişmeleridir.  Bu nedenle; her zaman olduğu gibi bu yıl da en temel önceliğimiz, eğitimin çağdaş ve laik niteliğinden asla ödün vermeden, Atamızın gösterdiği hedefe kararlı ve emin adımlarla ilerlemek olmalıdır.

          Üzerine sorumluluk düşen herkesin gerekli duyarlılığı göstereceğine olan inancımla; 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının tüm emektar öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize sağlık ve mutluluklar getirmesini diler, başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmek dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

İlköğretim Haftası Mesajı M. Rıza Yalçınkaya Bartın Milletvekili
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kutlama Mesajı Yayınladı
Kutlama Mesajı Yayınladı
EMİTT 2018 Fuarı
EMİTT 2018 Fuarı