Advert
Advert
Advert

Yalçınkaya’nın Bayram Mesajı

Yalçınkaya “Kurban Bayramı” Mesajı Yayınladı

Yalçınkaya’nın Bayram Mesajı
Bu içerik 309 kez okundu.
Advert

Bayramlar; dargınlıkların unutulduğu, kardeşçe kucaklaşmanın sağlandığı huzur ve barış atmosferinin tüm yurda yayılmasına vesile olan günlerdir…!

Bayramlar birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını güçlendirerek toplumsal dayanışmayı sağlayan, sevgi ve saygının perçinlendiği birey ve toplum yaşamını güzelleştiren en önemli manevi zenginliklerimizdendir. Bayramlar; dargınlıkların unutulduğu, kardeşçe kucaklaşmanın sağlandığı huzur ve barış atmosferinin tüm yurda yayılmasına vesile olan günlerdir.

Kurban Bayramları, “Komşusu açken tok yatan bizden değildir” sözünün temel felsefesini temsil ettiği dinimizin yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma öğretilerinin hayata geçirildiği günlerdir. Bu nedenle, yakın çevremizden başlayarak, ülkemizde ve dünyanın değişik yerlerinde muhtaç durumda bulunan insanlara yardım elini uzatmak, onlara yalnız olmadıklarını hissettirmemek, bayramın coşkusunu ve mutluluğunu onların da yaşamalarını sağlamak en önemli görevimiz olmalıdır.

 Bu duygu ve düşüncelerle, bütün erdemlerin birlikte yaşandığı Kurban Bayramı’nın sevgiye, barışa, kardeşliğe hoşgörüye ve güzel yarınlara umut olmasını dileğiyle bayramınızı en içten duygularla kutluyor, barış ve huzur içerisinde geçireceğimiz mutlu bir bayram diliyorum.

 

M. Rıza YALÇINKAYA

Bartın Milletvekili

 

Kurban Bayramı Mesajı Rıza Yalçınkaya Kurban Bayramı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EMİTT 2018 Fuarı
EMİTT 2018 Fuarı
Hattat da Hesap Vermeli
Hattat da Hesap Vermeli