Advert
Advert
Advert

Soruşturma Açıldı!!!

O Müdür Hakkında Soruşturma

Soruşturma Açıldı!!!
Soruşturma Açıldı!!! Admin
Bu içerik 858 kez okundu.
Advert

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz; Bartın İl Milli Eğitim Müdürüne soruşturma açtık, gereği yapılacak!

TOPLUMUN TAMAMINI KUCAKLAMAYAN KİŞİLERİN BİZİMLE EĞİTİM YOLUNDA YÜRÜMELERİ MÜMKÜN DEĞİL

Son günlerde MEB personel camiasına Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir ile ilgili tartışma yaratacak haberler yer alırken, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz bu tartışmalı hususla ilgili açıklama yaptı. Bakan Yılmaz İl Müdürü hakkında soruşturma başlatıldığını belirtti. İsmet Yılmaz; Bartın İl Milli Eğitim Müdürüne soruşturma açtık, gereği yapılacak. Aile ve Sosyal Politikalar Bartın İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan 18 Mart Şehitleri Anma Günü programına uymayarak programda düzeltme yaptığı ve “Atatürk’ün posteriyle donatılması” hükmünü yok saydığı iddiası ile protestolara maruz kalan Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir hakkında Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz açıklama yaptı.

TOPLUMUN ORTAK DEĞERLERİ ÖNEMLİDİR

TRT Haber’de bir programa 29.03.2018 tarihinde konuk olan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Bartın’da yaşanan tartışma yaratan konu hakkında da açıklamalarda bulundu. Program sunucusu tarafından son dönemde tartışmaların odağına gelen hususların kendisine hatırlatılması üzerine açıklama yapan Bakan Yılmaz Bartın İl Milli Eğitim Müdürü, Artuklu Üniversitesi Rektörü ile ilgili durumlar için değerlendirmede bulundu. “Toplumun ortak değerlerini ne birbiri ile çatıştırırız ne de birbirleri ile yarıştırırız” ifadesini kullanan Milli Eğitim Bakanı, hepsi bizim değerimizdir yerli yerindedir dedi.

SORUŞTURMA BAŞLATTIK, GEREKENİ YAPACAĞIZ

Sunucunun Bartın konusunun son günlerde çok spesifik bir durum aldığının hatırlatması üzerine açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı, “Bartın İl Milli Eğitim Müdürü hakkında soruşturma açtık, soruşturmanın neticesini bekliyoruz, soruşturmanın gereği yapılacak, toplumun tamamını kucaklamayan kişilerin bizimle eğitim yolunda yürümeleri mümkün değildir.” dedi

İsmet Yılmaz Yaşar Demir Soruşturma Açıldı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Amasra Adayları
CHP Amasra Adayları
AK Parti Amasra Adayları
AK Parti Amasra Adayları