Advert
Advert
Advert

Sanatçılara çağrıda bulundu

Sanatçılardan Bir Dileğimiz Var

Sanatçılara çağrıda bulundu
Sanatçılara çağrıda bulundu Admin
Bu içerik 564 kez okundu.
Advert

Yurtbay’dan sanatçılara çağrı: Şeker fabrikaları için işçilerin yanına gidin!

MAĞDURLARIN SESİNİ DE DUYUN

Cumhurbaşkanı Erdoğan’la birlikte Hatay sınırındaki karakola giden bazı yazar ve sanatçılara çağrıda bulunan Saadet Partisi(SP)Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay, “Aynı hassasiyeti şeker fabrikalarındaki işçiler için de görmek isteriz. Fabrikaların önünde çalışanlarla işçilerle birlikte emek türküleri söyleyin, sadece külliyenin sanatçısı değil işçilerin ve emekçilerin sanatçısı olduğunuzu gösterin.” diye konuştu.

 SADECE KÜLLİYENİN DEĞİL İŞÇİLERİN DE SANATÇISI OLDUKLARINI GÖSTERSİNLER

Yurtbay, Afrin kadar önemli gördükleri şeker fabrikalarını her fırsatta dile getirdiklerini belirterek, “Biz sanatçılarımıza bu davranışlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Hassasiyet gösterdiler. Bizim onlardan bir dileğimiz var. Bu sanatçılarımızdan aynı hassasiyeti şeker fabrikalarındaki işçiler için de görmek istiyoruz. Fabrikaların önünde çalışan işçilerle birlikte emek türküleri, şarkılar söylesinler. Sadece külliyenin sanatçısı değil, işçilerin ve emekçilerin de sanatçıları olduklarını göstersinler. Biz bu adımı sanatçılarımızdan bekliyoruz.” dedi.

 TENKİT ETMEK İÇİN SÖYLEMİYORUM

“Bu talebimiz ile amacımız sanatçılarımızı tenkit etmek değildir. Mağdurların sesinin duyurulması için sanatçılarımıza davette bulunuyoruz. Biz sanatçılarımızın mağdurların yanında olmalarını, onların dertlerini terennüm eden şarkılar söylemelerini istiyoruz.” diye konuştu.

Ünal Yurtbay Çağrıda Bulundu Afrin
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Amasra Adayları
CHP Amasra Adayları
AK Parti Amasra Adayları
AK Parti Amasra Adayları