Advert
Advert
Advert

Kudüs İslam’ındır

Yenikapı Meydanında Buluştular

Kudüs İslam’ındır
Bu içerik 208 kez okundu.
Advert

Yenikapı'da Değil, Kudüs'te "Zafer Mitingi" Düzenleyeceğiz

MİTİNGE SAADET PARTİSİ BARTIN TEŞKİLATI DA KATILDI

Pazar günü Türkiye'nin ve Dünyanın gözü kulağı Yenikapı Miting alanındaydı. Ümmet, tek yürek, tek yumruk, tek vücut olarak Yenikapı Meydanında düzenlenen “Kudüs İslamındır Mitingi”ne katıldı. Saadet Partisi öncülüğünde 150’ye yakın sivil toplum kuruluşunun desteğiyle gerçekleştirilen mitinge Saadet Partisi Bartın Teşkilatı da yoğun bir katılım sağladı. İstanbul Yenikapı Meydanı bir kez daha tarihi bir güne tanıklık etti. İslam coğrafyasındaki kan ve gözyaşının müsebbibi Amerika'nın, Kudüs hakkında aldığı küstah kararının ardından Türkiye'nin dört bir köşesinde eylemler gerçekleşti.

YENİKAPI MEYDANINDA ÜMMET TEK YUMRUK OLDU

İşte bu eylemler birleşti, ümmet tek yumruk oldu, Türkiye'nin her yanından yüz binlerce Kudüs sevdalısı Yenikapı Meydanı’na akın etti. Geçtiğimiz Pazar günü İstanbul’da gerçekleştirilen miting ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay şunları söyledi; “Biz de Bartın olarak Otobüs ve özel araçlarla İstanbul Yenikapı Meydanında yapılan Büyük Kudüs Mitingine katılım sağladık. Türkiye’nin kalbinin İstanbul’da, İstanbul’un da kalbinin Kudüs'te attığı bu tarihi mitingde her türlü zulüm, sömürü ve işkence en yüksek perdeden protesto edildi.

TERÖR DEVLETİ İSRAİL KAHROLSUN

Yüz binlerce Kudüs sevdalısı, yağmura ve soğuğa aldırmadan adeta Siyonist İsrail ve işbirlikçisi ABD’ye meydan okudu. Yenikapı’daki bulunan görüntü bizleri çok etkiledi. Meydanda ‘Kanımız canımız feda Aksa’ya’ diye haykıran vatandaşlar, siyasi bayrakları değil İslam ülkelerinin bayraklarını dalgalanıyordu. Ümmet omuz omuza vermiş kutsal belde Kudüs'e sahip çıkıyordu. Terör devleti İsrail’in kahrolması, Müslümanların Kudüs'e hakim olması duasıyla net bir mesaj vermek istiyorum. O da şudur; Bir daha ki miting Yenikapı’da değil, Kudüs'te ‘Zafer Mitingi’ olarak düzenlenecek inşallah.”

Kudüs İslam’ın Yenikapı Saadet Partisi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kutlama Mesajı Yayınladı
Kutlama Mesajı Yayınladı
EMİTT 2018 Fuarı
EMİTT 2018 Fuarı