Advert
Advert
Advert

CHP Örgütleri Kahvaltıda Bir Araya Geldi

CHP’liler Kahvaltıda Buluştu

CHP Örgütleri Kahvaltıda Bir Araya Geldi
CHP Örgütleri Kahvaltıda Bir Araya Geldi Admin
Bu içerik 1508 kez okundu.
Advert

CHP Ulus İlçe Başkanlığının Düzenlediği Kahvaltıda CHP Bartın, Ulus, Amasra ve Kurucaşile Örgütleri Bir Araya Geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Bartın Örgütleri Ulus İlçe Başkanlığının düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi. Ulus Aşağı Çerçi Küre Dağ evinde gerçekleştirilen kahvaltıya CHP Bartın Milletvekili ve TBMM İçişleri komisyonu üyesi M. Rıza Yalçınkaya, CHP Bartın il başkan yardımcısı Sabri Aktaş, CHP Ulus ilçe başkanı Yaşar Yıldırım, CHP Bartın merkez ilçe başkanı Hacı Gölbucaklı, CHP Amasra ilçe başkanı Bora Işıkal, CHP Kurucaşile ilçe başkanı Hüseyin Sevim, CHP kadın kolları, CHP Bartın, Ulus, Amasra ve Kurucaşile yönetim kurulu üyeleri ile çok sayı partili katıldı. CHP Ulus ilçe başkanı Yaşar Yıldırım; “ Kahvaltı programına katılan partililere teşekkür etti.  Yıldırım, “8 Mart Dünya kadınlar gününde Ulus öğretmen evinde bir etkinlik gerçekleştireceklerini belirterek yine böyle bir coşkuyla buluşmak üzere tüm partilileri 8 Mart Dünya kadınlar gününde Ulus’a davet etti.

KAPI KAPI DOLAŞARAK HERKESE NEDEN CHP’YE OY VERMESİ GEREKTİĞİNİ ANLATMAMIZ GEREKİYOR

CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, CHP Bartın İl ve Merkez İlçe, Ulus, Amasra ve Kurucaşile parti teşkilatlarında görev alan herkese, kongreler öncesindeki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. CHP’nin mahalle, ilçe ve il delegelerinin belirlenmesi süreçleri ile ilçelerin yanı sıra il kongresi öncesinde ve kongrelerde yaşananlara ilişkin hatırlatmalarda bulunan Yalçınkaya, Tüm bu süreçlerde birlik ve beraberliğin, her geçen gün üzerine biraz daha koyup 7’den 70 tüm teşkilatı ve CHP’ye gönül verenleri bir araya getirerek sürdürülmesi gerektiğini belirtti. 2019’da mahalli seçimler ile birlikte milletvekilliği ve Başkanlık seçiminin de birlikte yapılacağını belirten CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya; “ 2019’daki seçimler çok önemli. Teşkilat olarak kenetlenmemiz ve çok iyi hazırlanmamız lazım. AKP iktidarının ülkede yarattığı tahribatı ve buna karşı partimizin neler yapabileceğini vatandaşlarımıza çok iyi anlatmamız gerekiyor. Kapı kapı dolaşarak herkese neden CHP’ye oy vermesi gerektiğini anlatmamız gerekiyor. Bu noktada da özellikle İl, ilçe başkanlarımıza ve tüm örgütümüze büyük görev düşüyor.”dedi

CHP Ulus ilçe başkanlığının kahvaltılı toplantısında bir araya gelerek hem ülke hem de Bartın gündemine ilişkin değerlendirmeler yapma fırsatı bulan CHP örgütleri, bundan sonrada sık sık Gerçekleşecek olan benzer toplantılarda bir araya gelme kararı aldı.

CHP’liler Kahvaltıda Buluştu Ulus Yaşar Yıldırım
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Amasra Adayları
CHP Amasra Adayları
AK Parti Amasra Adayları
AK Parti Amasra Adayları