Advert Advert Advert
Sivil Toplum
Giriş Tarihi : 13-09-2020 22:28   Güncelleme : 06-10-2020 18:32

Eğitim-Sen Genel Başkanı Bartın’daydı

Çok Geçmiş Olsun!

Eğitim-Sen Genel Başkanı Bartın’daydı

Çarşamba günü rahatsızlanarak Bartın Devlet Hastanesine kaldırılan Bartın Eğitim-Sen Şube Başkanı Sedat Bora’yı ziyaret ettiler.    Eğitim-Sen Genel Başkanı Feray Aytekin Aydoğan ve MYK Genel Yükseköğretim ve Eğitim Sekreteri Özgür Bozdoğan ile Merkez Kadın Sekreteri Derya Yulcu bugün Bartın’daydı.
    Bartın Eğitim Sen Yürütme Kurulundan konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Öncelikle Çarşamba günü rahatsızlanarak Bartın Devlet Hastanesine kaldırılan Bartın Eğitim-Sen Şube Başkanı Sedat Bora’yı ziyaret ettiler.

PANDEMİNİN EĞİTİME ETKİSİ KONUSU BİLGİLENDİRME VE GENEL BİR DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI


    Daha sonra Bartın Eğitim-Sen Şubesine ziyarette bulunan Başkan Feray Aytekin ile sendika üyeleri ve sivil toplum kuruluşları katılımında pandeminin eğitime etkisi konusunu da bilgilendirme ve genel bir değerlendirme toplantısı yapıldı.
Eğitimci Sendika üyelerinin sürece dair soruları cevaplandırıldı. Eğitim Sen’in geleceğe dair planları ve çalışmaları hakkında bilgi verildi.

    Böylesine zor bir süreçten geçerken Bartın Eğitim-Sen bakanı Sedat Bora ve Yürütme Kurulu üyelerimiz olmak üzere tüm Bartın Eğitim Sen ailesi olarak ziyaretlerinden ötürü Genel Başkanı Feray Aytekin Aydoğan, Yükseköğretim ve Eğitim Sekreteri Özgür Bozdoğan ve Merkez Kadın Sekreteri Derya Yulcu’ya teşekkürü borç biliriz denildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA