Advert
Genel
Giriş Tarihi : 09-09-2020 21:39   Güncelleme : 29-09-2020 17:45

Tarım arazileri boş tutulmayacak, ekilmeyen arazi kalmayacak!

Vali Güner Tarım il Müdürü Yasin Önder’e Müdürlük olarak mutlaka arazide, çiftçinin yanında olunması talimatını verdi.

Tarım arazileri boş tutulmayacak, ekilmeyen arazi kalmayacak!

Vali Sinan Güner, yenilikçi tarım yöntemlerini kullanan çiftçileri her zaman desteklediklerini belirterek; tarım arazilerinin boş tutulmamasını, her türlü arazinin tarımsal faaliyete tahsis edilmesini istedi.

İLİMİZ ÖNDER ÇİFTÇİLERİNDEN ADİL YAKIŞIK’A AİT MEYVE BAHÇESİNİ ZİYARET

    Bartın Valisi Sinan Güner, beraberinde İl Jandarma Komutanı J. Alb. Fahri Semiz ve İl Tarım Müdürü Yasin Önder ile Kozcağız Sütlüce Köyünde 15 Dönüm elma ve armut kapama bahçesinde faaliyetlerini sürdüren İlimiz Önder Çiftçilerinden Adil Yakışık’a ait meyve bahçesini ziyaret etti.

  Ziyarette konuşan Vali Güner, tarımı bir yatırım alanı olarak kabul eden, yenilikçi tarım yöntemlerini kullanan çiftçileri her zaman desteklediklerini belirterek; tarım arazilerinin boş tutulmamasını, her türlü arazinin tarımsal faaliyete tahsis edilmesini istedi. Vali Güner, meyve bahçesi ziyaretinde hazır bulunan Bartın İl Tarım Müdürü Yasin Önder’e, ilimizdeki tarım yatırımcılarının araştırılarak bir envanterinin çıkarılması ve Müdürlük olarak mutlaka arazide, çiftçinin yanında olunması talimatını verdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA