Advert
Genel
Giriş Tarihi : 30-08-2020 12:22   Güncelleme : 30-08-2020 12:35

Yalçınkaya’nın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Yalçınkaya 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Yalçınkaya’nın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Büyük Türk Milleti'nin ZAFER BAYRAMI’nı kutluyor, başta BAŞKOMUTAN Gazi Mareşal Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere bu toprakları vatan yapan tüm ŞEHİT ve GAZİ kahramanlarımızı rahmetle, minnetle anıyor ve aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum.

    Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Bartın 23, 24, 25 ve 26. Dönem Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

    Yalçınkaya mesajında; “ 30 Ağustos 1922‘de zaferle sonuçlanan ve Türk Ordusunu 14 günde İzmir’e ulaştıran Başkumandanlık Meydan Muharebesi ile gerçek bir DESTAN yazılmış, Anadolu Türklüğünün idam fermanı SEVR tarihin çöp sepetine atılmış, TAM BAĞIMSIZ Türkiye Cumhuriyeti’ne giden yol açılmıştır.

    19 Mayıs 1919 sabahı Samsun’dan başlayan yürüyüş, bütün engellemelere karşın sarsılmaz bir irade, olağanüstü bir kararlılık ve dahiyane bir askeri - siyasi strateji ile ZAFER’e ulaşmıştır.

    Büyük Türk Milleti'nin ZAFER BAYRAMI’nı kutluyor, başta BAŞKOMUTAN Gazi Mareşal Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere bu toprakları vatan yapan tüm ŞEHİT ve GAZİ kahramanlarımızı rahmetle, minnetle anıyor ve aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA