Advert
Yerel Yönetimler
Giriş Tarihi : 12-08-2020 20:45   Güncelleme : 12-08-2020 20:49

İl filyasyon çalışmaları takip kurulu toplandı

Bartın Valisi Sinan Güner başkanlığında İl Filyasyon Çalışmaları Takip Kurulu toplandı.

İl filyasyon çalışmaları takip kurulu toplandı

Köy ve salon düğünlerinde düğün sahibi ve davetlilerin tamamının kimlik bilgilerinin kolluk görevlileri tarafından alınarak Covid-19 pozitif ile temaslı kayıtlarının olup olmadığı sistem üzerinden kontrol edilecek.

   Çeşm-i Cihan Toplantı salonunda filyasyon çalışmaları için alınacak yeni önlemlerin değerlendirildiği toplantıda Vali Yardımcısı V. Gökhan Gürbüzerol, İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Fahri Semiz, İl Sağlık Müdürü Dr. Alpaslan Erol, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Enver Çayır, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi hazır bulundu.

    Toplantıda; İlimiz genelinde yapılan köy ve salon düğünlerinde düğün sahibi ve davetlilerin tamamının kimlik bilgilerinin kolluk görevlileri tarafından alınarak Covid-19 pozitif ile temaslı kayıtlarının olup olmadığının sistem üzerinden kontrol edilmesine ve nişan, nikah, düğün organizasyonlarında evlenen çiftlere hatıra kalması amacıyla çekilen video kamera görüntülerinin ihtiyaç duyulması halinde filyasyon çalışmalarında ve Covid-19 pozitif ve temaslılarının takibinde kullanılmak üzere kolluk görevlilerinin erişimine açılmasına karar verilmiştir.

    Filyasyon Çalışmaları Takip Kurulu alınan kararlar doğrultusunda yoğun bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA