Advert
Genel
Giriş Tarihi : 09-08-2020 23:15   Güncelleme : 27-08-2020 23:12

ARIÖNÜ KÖY GRUBU İÇME SUYU İŞİ BAŞLIYOR

Yer teslimi 11 Ağustos 2020 Salı günü yapılacak olup işin teslim süresi 120 gün.

ARIÖNÜ KÖY GRUBU İÇME SUYU İŞİ BAŞLIYOR

Merkez Arıönü grup içme suyu iş kapsamında irsale hatları, 5 Adet dalgıç pompa çeşitli büyüklükte 7 Adet depodan oluşmaktadır.

    Merkez Arıönü grup, içme suyu yapım işi (Arıönü- Kızılelma-Hacıosmanoğlu-Akbaba-Hatipler ve Çiftlik köyleri) ihalesi Bartın Valiliği ve İl Özel İdaresinin çalışması sonrası yapıldı. İhale Alper Giray Urhanoğlu firmasına yapılmış ve 28 Temmuz 2020 tarihinde onaylanmıştır. Yer teslimi 11 Ağustos 2020 Salı günü yapılacak olup işin teslim süresi 120 gündür.

    Grup, içme suyu yapım işine Arıönü köyünden başlanacağı belirtildi. İş kapsamında irsale hatları, 5 Adet dalgıç pompa çeşitli büyüklükte 7 Adet depodan oluşmaktadır. 1996 yılından buyana inşaat sektörü içinde olan İnşaat Yüksek Mühendisi Alper Giray Urhanoğlu o tarihten buyana birçok projede şantiye şefliği ve proje müdürlüğü yaptı. 1999 yıldan beri sahibi olduğu şirketlerle Ankara Büyükşehir Belediyesi, TİKA, Avrupa Birliği, ASKİ, çeşitli üniversitelerde Bartın Belediyesine ait çeşitli inşaat projelerinde alt yapı ve üst yapı işlerini başarıyla tamamladı.

    Bartın merkez ve ilçelerinde çeşitli Köydes içme suyu inşaat projelerini başarıyla tamamlayan ve aslen Bartınlı olan Yüksek Mühendis Alper Giray Urhanoğlu yaptığı açıklamada; “Merkez Arıönü grup, içme suyu yapım işini 2020 yılının sonuna kadar tamamlayacağını söyledi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA