Advert
Genel
Giriş Tarihi : 29-07-2020 14:22   Güncelleme : 15-08-2020 11:48

Tunç’tan Başsavcı ve ağır ceza reisine ziyaret

Milletvekili Tunç’tan Bartın Adliyesinde Hayırlı Olsun Ziyaretleri.

Tunç’tan Başsavcı ve ağır ceza reisine ziyaret

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak ve Ağır Ceza Reisi Harun Ceylan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

    Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM)Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç beraberindeki AK Parti Bartın İl Başkan Yardımcısı Avukat Göksel Candan, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Avukat Orhan Ağdacı ve Fahrettin Özkaya ile birlikte Bartın Adliyesinde hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.

    Milletvekili Yılmaz Tunç ve beraberindeki heyet son HSK Kararnamesiyle Bartın Ağır Ceza Mahkemesi ve Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı olarak atanan Harun Ceylan ile Bartın Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Faruk Kaynak'a makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu yeni görevlerinde başarılar dilediler. Bartın Ağır Ceza Mahkemesi ve Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı olarak atanan Harun Ceylan ile Bartın Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Kaynak da Milletvekili Tunç ile beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkürlerini sundular.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA