Advert
Sivil Toplum
Giriş Tarihi : 12-02-2020 21:09   Güncelleme : 22-02-2020 17:56

Gazetecilerden Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş’a ziyaret

Başarılar dilediler!

Gazetecilerden Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş’a ziyaret

Çağdaş Gazeteciler Bartın İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş’u makamında ziyaret etti. 

Haber; Arif Üçler

   Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Necdet Aydemir, Bartın Gazetesi Sahibi Esen Aliş, dernek başkan yardımcısı emekli gazeteci Arif Üçler ve Bartın Postası Haber Sitesi imtiyaz sahibi Erdal Arslan ile birlikte, 25 Eylül 2019’da göreve başlayan Bartın Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş’u ziyaret ederek başarılar diledi.

Huzuru bozdurmayız

   Konuklarını makamında kabul eden İl Emniyet Müdürü Bozkuş, Bartın’ın huzurlu bir şehir olduğunu, huzur ve güven ortamını korumak ve daha üst düzeye çıkarmak için bütün güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Fikir alışverişi yapıldı

   Müdür Çetin Bozkuş, öncelikle emniyet müdürlüğünün çalışmalarının konuşulduğu ziyarette gazetecilerle karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Bartın’ın sorunlarını bir de gazetecilerden dinleyen İl Emniyet Müdürü Bozkuş asayişten trafiğe pek çok konuda dile getirilen konuları değerlendireceğini ifade etti.,

Kitap hediye ettiler

   Bu gün gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdür Bozkuş, buluşmanın anısına hatıra fotoğrafı da çektirdi. Gazeteciler ziyarette Müdür Bozkuş’a Bartın basını, dermek çalışmaları ve ilin genel durumu hakkında bilgiler de verdi. Ziyaretin anısına Müdür Bozkuş’a kitap hediye eden gazeteciler olumlu izlenimlerle emniyetten ayrıldılar.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA