Advert
Genel
Giriş Tarihi : 05-09-2019 21:26   Güncelleme : 14-09-2019 22:45

TOKİ Köprüsünde Sona Doğru

Bedeli 15 milyonu aşan bir yatırım.

TOKİ Köprüsünde Sona Doğru

Tunç: Uzunluğu 107 metre, 16 metre genişliğinde gidiş gelişli ve altından da teknelerin geçebileceği yükseklikte Bartın’a yakışır bir köprü.

TOKİ KÖPRÜSÜNÜN YAKLAŞIK 2 AYA İÇİNDE BİTİRİLMESİ HEDEFLENİYOR

TOKİ Köprüsü adıyla binen Bartın Irmağı Köprüsü 3 araçlık olup 6 orta ayak ve 2 adat kenar ayaktan oluşmakta. Hazır kirişlerin yerleştirilmesi devam etmekte olan köprünün yaklaşık 2 aya içinde bitirilmesi hedefleniyor. AK Parti Bartın Milletvekili Tunç, Bartın Irmağı (TOKİ) Köprüsü inşaatında 39 Adet TIR’la Bartın’a gelen kirişlerin köprüye montesi devam ettiğini açıkladı.

KİRİŞLERİN KÖPRÜYE MONTESİ DEVAM EDİYOR

Milletvekili Tunç yaptığı açıklamada “Bartın TOKİ Konutları ile Dallıca, Topluca, Kocareis, Akgöz Köylerine ulaşımı rahatlatacak 107 metre uzunlukta, 16 metre genişlikte, 7,20 metre yükseklikte 4 ayak üzerinde yükselen, 3,5x2 metre genişliğinde yaya geçidi, 35’er metre uzunluğunda 39 adet Kiriş, 40’ar metre uzunluğunda 90 adet fore kazık imalatı yapılan Bartın Irmağı (TOKİ) Köprüsünde sona yaklaşıyoruz.” Dedi.

“Bartın Irmağı Köprümüz ile Bartın’ın iki yakasını bir araya getirmiş olacağız.” Diyen Milletvekili Tunç,  “Büyük bir köprü olacak, uzunluğu 107 metre, 16 metre genişliğinde gidiş gelişli olacak ve altından da teknelerin geçebileceği yükseklikte Bartın’a yakışır bir köprüyü Bartın’a kazandırıyoruz. Bedeli 15 milyonu aşan bir yatırım.” Şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA