Advert
Genel
Giriş Tarihi : 21-08-2019 22:16   Güncelleme : 21-08-2019 22:37

Dereler Taştı

Sel tehlikesi devam ediyor!

Dereler Taştı

Kaya Dibi Kavaklı Tabanözü Köprüsü ve Alibaş Köprüsü su bastı.

Bartın Kaya dibi kavaklı’da etkili olan sağanak yağış taşkına yol açtı. Bartın’da devam eden sağanak yağmur nedeniyle Arıt köyünde geçen derenin taşması sonucu, Kaya Dibi Kavaklı Tabanözü Köprüsü ve Alibaş Köprüsü su bastı. Sağanak yağış devam ederse Bartın’da Sel tehlikesi devam ediyor. GHA

Bartın İl Özel İdaresi'nden, Arıt ile ilgili ilk açıklama

İl Özel İdaresince 21.08.2019 günü saat 15:00’dan itibaren yağan yağmurlar nedeniyle Arıt yöremizde lokal de olsa küçük taşkınlar olmuş, ekiplerimizce, AFAD ve Jandarma ekipleriyle işbirliği ile müdahale edilmiş, Genel Sekreter İbrahim Kayış koordinatörlüğünde Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü M. Levent Çam ve teknik personellerimizle Sayın Valimizin yönlendirme ve talimatlarıyla teyakkuz haline geçilmiştir. Saat 20:00 itibariyle can ve mal güvenliği acısından günlük hayatı etkileyen bir durum bulunmamakta, bütün bölge kontrol altına alınmış olup; bundan sonraki gelişmeler yer ve zaman belirtilerek kamuoyuna duyurulacaktır.

BARTIN BELEDİYESİ ‘DE TEYAKKUZDA

Bartın Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, "Bölgemizde devam eden aşırı yağışlar nedeniyle Belediye Acil Hizmet Merkezi (BAHMER)’de daire müdürlerimiz ile durum değerlendirmesi yaptık. Yağmur nedeniyle oluşabilecek olumsuz durumlara acil müdehale etmek için belediye personelimiz, araç ve iş makinelerimizle teyakkuz halindeyiz" denildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA