Advert
Genel
Giriş Tarihi : 17-08-2019 20:41   Güncelleme : 23-08-2019 21:28

MUGADA’DA PARK SORUNU!

Vatandaş iki arada bir derede kaldı.

MUGADA’DA PARK SORUNU!

Otopark işletmecilerinin şikayetleri üzerine ceza uygulamasına geçildiği belirtildi.

SORUN EN KISA ZAMANDA ÇÖZÜLMELİ

     Bartın’ın güzide tatil beldesi Mugada’ya gelen vatandaşlar park sorunu yaşıyor.  Vatandaşlar Çay bahçelerinin, Kahvehanelerin ve Restoranların yakın olduğu otopark alanlarına ruhsatları olmadığı için araçlarını çekemiyor. Mugada’daki Araç park alan sahipleri yasal prosedürlerini yerine getirmediği için Bartın İl Özel İdaresinden ruhsatlarını alamadı.  Araçlarını yol kenarları ve kaldırım üstüne park eden vatandaşlar ceza şokuyla karşılaştı.

     Yurttaşlar sezon bitimine yakın iki arada bir derece kalarak dün jandarmanın önce park yasaktır levhası asmasının ardından bugünde yine jandarma tarafından yazılan ceza şokuyla karşılaştı. Ruhsatları olmadığı halde bazı otopark işletmecilerinin tatilcilerden fahiş ücret aldığı öğrenilirken vatandaşların İl Özel İdaresi tarafından yapılan park alana araçlarını park etmeyip, neden kaldırım üzerlerine park yapmaları da kafalarda soru işareti bırakıyor.

     Mugada’da vatandaşlar ile jandarma ekipleri arasında ceza yazma nedeniyle tartışmalar yaşanırken park işletmecilerinin şikayeti üzerine önce park yasaktır levhası ve ardından da ceza uygulamasına geçildiği belirtilirken en kısa zamanda yetkililerin soruna çözüm bulması istendi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA