Advert
Yerel Yönetimler
Giriş Tarihi : 31-07-2019 14:57   Güncelleme : 06-08-2019 20:27

Mugada’da tuvalet sorunu çözüldü

Tuvaletler belirli bir süre ücretsiz olacak.

 Mugada’da tuvalet sorunu çözüldü

Temizlik için bir personel görevlendirildi, sondaj çalışmaları bitene kadar Bartın İl Özel İdaresine ait su tankeri hazır bekletilecek.

     Geçtiğimiz hafta Mugada sahiline ücretsiz modern tuvalet yapılmıştı, ancak bir haftadır temizlik ve su olumsuzluklar yaşanmıştı. Bartın İl Özel İdaresince önce ihalesi yapılıp ardından su ve temizlik sorunu da ortadan kalktı. Mugada sahilindeki tuvaletin ihalesi gerçekleştirilerek Karamazak Temizlik Şirketi A.Ş’ye verildiği öğrenilirken su sorunu içinde sondaj çalışmalarının devam ettiği, sondaj çalışmaları bitene kadar Bartın İl Özel İdaresine ait su tankerinin hazır bekletileceği belirtildi. Modern tuvalette bay, bayan ve engelli tuvaletleri ile çocuk emzirme bölümleri bulunuyor.

      Bay, bayan ve engelli tuvaletleri ile çocuk emzirme bölümlerinin temizliği için Karamazak Temizlik Şirketi A.Ş tarafından bir personel görevlendirildi. Tuvaletler belirli bir süre ücretsiz olacakMugada’ya ayrıca Ücretsiz Araç Çekim Yeri, Çadır Kurma Alanı ve Şezlong alanı yapılmıştı. Önümüzdeki günlerde de Mugada sahiline İl Özel İdaresi tarafından Güneş enerjisi ile çalışan duşmatik tatilcilerin ve vatandaşların hizmetine sunulacak.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA