Advert
Genel
Giriş Tarihi : 09-05-2019 17:56   Güncelleme : 17-05-2019 21:54

Karayolu Trafik Haftası Kutlamaları

Trafik Haftası Kutlanıyor

Karayolu Trafik Haftası Kutlamaları

Karayolu Trafik Haftası Kapsamında Çeşitli Etkinlik Gerçekleştirildi.

ARAÇ SÜRÜCÜLERİNE VE YAYALARA BİLGİLENDİRME BROŞÜRLERİ DAĞITILDI

    2019 yılı Karayolu Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Davut Fırıncıoğlu Caddesi Kapalı Pazaryerinde bir dizi etkinlik gerçekleştirildi. Ülke genelinde çeşitli etkinliklerle kutlanan Karayolu Trafik Haftası Bartın ‘dada kutlandı. Kapalı Pazaryerinde, Vali Sinan Güner, İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşların katıldığı etkinlikte, İl Sağlık Müdürlüğü ve AFAD görevlileri tarafından stant açılışı yapıldı.

VATANDAŞLAR AFİŞ, BROŞÜR VE MATERYALLER İLE BİLGİLENDİRİLDİ

    Stant alanında vatandaşlarda trafik konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla bilgilendirici afiş, broşür ve materyaller ile bilgilendirildi. Stant alanlıdaki etkinliklerden sonra  Zonguldak yolu Terminal Kavşağında bulunan Nef Polis Uygulama Noktasında bulunan Yaşam Tünelinde sürücülerimize yaya öncelikli trafik kamu spotu video gösterimi bilgilendirme faaliyeti yapıldı.

   Yaşam Çadırındaki etkinlikten sonra "Öncelik Hayatın Öncelik  Yayanın " kampanyası kapsamında Davut Fırıcıoğlu Lisesi önündeki yaya geçidinde yayalara ve araç sürücülerine bilgilendirme faaliyetleri kapsamında broşür dağıtımı yapıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA