Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 19-04-2019 19:19   Güncelleme : 30-04-2019 23:15

Eski Milletvekilinden CHP Bartın örgütlerine istifa çağrısı

CHP Bartın Örgütlerine Bir İstifa Daha

Eski Milletvekilinden CHP Bartın örgütlerine istifa çağrısı

Yükselen: Seçimlerde beceriksizlikleri ve basiretsizlikleri sonucu başarısız olan CHP Bartın yönetimlerinin partimizin önünü açmaları açısından istifaya davet ediyorum.

MHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUTLAMA TÖRENİNE KATILMALARINI DA KINIYORUM

     Bartın Yaşam Tıp Merkezi İntaniye Uzman Doktoru 19.Dönem Kırşehir Milletvekili Hilmi Yükselen ’den CHP Bartın il ve ilçe örgütlerine istifa çağrısı. Eski Milletvekili Hilmi Yükselen gazetecilere yaptığı açıklamada; “Büyük umutlarla atanan Bartın CHP, il ve ilçe teşkilatları 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde başarısız bir performans sergilemişlerdir. Parti Genel Merkezi İYİ Parti ile ittifak yapmış olmasına rağmen ilimizde tüm aday belirleme aşamalarında İYİ Parti yetkilileri ile hiçbir bağlantıya geçmemiş ve devre dışı bırakmışlardır.

     Buda İYİ Partililerin tunceli escort partimizi desteklememesine sebep olmuştur. CHP Genel merkez talimatlarına rağmen parti suçu işlemişlerdir. Bu sebepten dolayı da başarısız olunmuştur. Bunun sebebi de CHP Bartın il ve ilçe örgütlerinin beceriksizliği ve basiretsizliğidir. Mazbata alımından sonrada sanki seçim kazanmış gibi MHP’li Belediye Başkanlığı kutlama törenine katılmaları toplumda üzücü bir algı uyandırmıştır.

     İstanbul Maltepe’de ve Büyükşehirde seçimlerin iptali için YSK’ya itiraz eden MHP ve AKP seçimleri iptal ettirmek için CHP'yi başarısız kılmak için uğraşırken CHP il başkanının ve Meclis üyelerinin MHP’li Belediye başkanının göreve başlamak için belediye önündeki törene katılarak destek ve katkı vermeleri kabul edilemez bir durum olup bu tablo CHP’ye gönül verenleri derinden üzmüştür. CHP Bartın il başkanı ve meclis üyelerinin MHP’li başkanın törenine katılmalarını kınıyor seçimlerde beceriksizlikleri ve basiretsizlikleri sonucu başarısız olan yönetimlerin partimizin önünü açmaları açısından istifaya davet ediyorum.” dedi

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA