Advert
Advert
Advert

Bankoğlu, CHP Bartın teşkilatlarını zora soktu!

Milletvekili Bankoğlu’nun Davetli Olduğu Randevular İptal

Bankoğlu, CHP Bartın teşkilatlarını zora soktu!
Bankoğlu, CHP Bartın teşkilatlarını zora soktu! Admin
Bu içerik 942 kez okundu.

Milletvekili Aysu Bankoğlu’nun da önceden davetli olduğu bazı sendikalar, sivil toplum kuruluşları ile kamu kurum ve kuruluşları randevuları iptal etti.

İDDİANAMENİN ARDINDAN BANKOĞLU HAKKINDA FEZLEKE DÜZENLENECEK

CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu’nun Almanya’nın Köln kentinde çekilen programda Canlı yayında Biz 31 Mart seçimlerine giderken de bu kardeşlerimizin oyuna talibiz. PKK'lıdırlar, Zillet İttifakı üyesidirler hiç fark etmez. Biz kimin hakkını savunduysak, şimdiye kadar kimin yanında yer aldıysak hepsi bellidir" ifadelerinin ardından milyonlarca yurttaşın sert tepkisine neden olurken CHP Bartın il, ilçe ve belde örgütleri ile CHP'nin Belediye başkan, Belediye meclis ve il genel meclisi adaylarını da zora soktu. Bartın’da milletvekili Aysu Bankoğlu’nun da önceden davetli olduğu Bazı sendikalar, sivil toplum kuruluşları ile kamu kurum ve kuruluşlarının randevularını iptal ettikleri öğrenildi.

CHP BARTIN İL BAŞKANLIĞI VE YÖNETİMİ BANKOĞLU’NU KINAMA AÇIKLAMASI YAPABİLECEK Mİ?

Bankoğlu’nun açıklamaları Ulusal TV kanalları ile Yaygın ve ulusal yazılı medyada haber konusu olmuş bu gün de Bankoğlu hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Terör Örgütü propagandası’ yapma; ‘suçu, suçluyu övme' suçlarından resen soruşturma başlatıldı. Başsavcılık iddianamesinin ardından Bankoğlu hakkında dokunulmazlığının kaldırılması için fezleke hazırlanacağı belirtildi.

Bartın’daki önemli mevkilerde görev yapan üst düzey yöneticiler, Sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve Sendika başkan ve yöneticileri bir basın toplantısı gerçekleştirerek CHP Bartın il başkanlığı ve yönetiminden milletvekili Aysu Bankoğlu’nu kınama açıklaması bekliyor.

Aysu Bankoğlu Randevular İptal CHP Bartın il başkanlığı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu’nun Bartın Mitingi İptal mi?
Kılıçdaroğlu’nun Bartın Mitingi İptal mi?
FETÖ/PDY Operasyonu
FETÖ/PDY Operasyonu