Advert
Advert
Advert

Bilirkişi Heyeti Amasra'daydı

Haklıyız Kazanacağız

Bilirkişi Heyeti Amasra'daydı
Bilirkişi Heyeti Amasra'daydı Admin
Bu içerik 493 kez okundu.

Amasra’ya termik santral yaptırmayacağız, çağrımıza da kulak vererek hazırlayacakları bilirkişi raporu ile turizm cenneti bölgemize kıymayacaklar.

HEMA AŞ. ÖNÜNDE BİR ARAYA GELİNDİ

6 Mart 2019 Çarşamba günü Bartın Amasra'da yapılması planlanan HEMA Termik Santrali için 1/100 bin ölçekli çevre düzeni plan değişikliği Davasında bilirkişi heyeti yerinde inceleme yaptı. Keşif heyeti hâkimler, Bartın Platformu avukatları, aynı konuda dava açmış Bartın Belediyesi ve Mimarlar Odası, Şehir Plancıları Odası ve TEMA yetkililerinin de katıldığı keşif öncesinde Bartın Platformu bileşenleri ve Tarlaağzı ve Gömü halkından yoğun katılım ile HEMA AŞ. Önünde bir araya gelindi.

TURİZM CENNETİ BÖLGEMİZE KIYMAYACAKLAR

Amasra'da mücadelemiz devam ediyor. Bundan önce kazandığımız iki davada olduğu gibi bilirkişi heyetinin "Amasra’ya termik santral yaptırmayacağız" çağrımıza da kulak vererek hazırlayacakları bilirkişi raporu ile turizm cenneti bölgemize kıymayacaklarına inanıyoruz. Bilime ve halkın gücüne inanarak ÇED davalarını kazandık Çevre Düzeni Planı davamızı da kazanacağız. Bugünkü çağrımıza kulak verip yoğun yağmura rağmen bizleri yalnız bırakmayan başta Tarlaağzı ve Gömü köylüleri olmak üzere, siyasi parti temsilcileri ve platform bileşeni tüm katılımcılara ve hukukçularımıza teşekkür ederiz.

Bartın Platformu

Haklıyız Kazanacağız Bilirkişi Heyeti Amasra HEMA
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu’nun Bartın Mitingi İptal mi?
Kılıçdaroğlu’nun Bartın Mitingi İptal mi?
FETÖ/PDY Operasyonu
FETÖ/PDY Operasyonu