Advert
Advert
Advert

Kılıçdaroğlu 21 Mart Perşembe Günü Bartın’da

Kılıçdaroğlu'nun Miting Programı Belli Oldu

Kılıçdaroğlu 21 Mart Perşembe Günü Bartın’da
Kılıçdaroğlu 21 Mart Perşembe Günü Bartın’da Admin
Bu içerik 496 kez okundu.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 21 Mart Perşembe günü Bartın ve Zonguldak programları bulunuyor.

KILIÇDAROĞLU’NUN BARTIN MİTİNGİ 21 MART PERŞEMBE GÜNÜ

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart'a kadar 8 kez İstanbul, 3'er kez Mersin, Bursa ve Ankara olmak üzere toplam 20 ilde seçim çalışması yapacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 31 Mart yerel seçimleri öncesinde yapacağı miting ve toplantıları organize etmek üzere, Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan'ın başkanlığında bir süre önce oluşturulan organizasyon komitesi taslak programları hazırladı.

İYİ Parti ile yapılan işbirliği çerçevesinde hazırlanan miting programında, CHP'nin bu seçimlerde büyük önem verdiği ve oy durumunun kritik olduğu illere ağırlık verildi.

Kampanyanın gidişatına göre değişebileceği belirtilen taslakta Kılıçdaroğlu'na, İstanbul başta olmak üzere Mersin, Ankara ve Bursa ağırlıklı program belirlendi.

Kılıçdaroğlu, 31 Mart'a kadar 8 kez İstanbul, 3'er kez de Mersin, Bursa ve Ankara olmak üzere toplam 20 ilde seçim çalışması yapacak.

Kemal Kılıçdaroğlu, Seferihisar Belediye Başkanı Mustafa Tunç Soyer'i aday yaptığı İzmir'e ilk ziyaretini 5 Mart'ta gerçekleştirecek. Kılıçdaroğlu, kendisinin de seçim bölgesi olan İzmir'e 13 Mart'ta bir ziyaret daha yapacak.

Kılıçdaroğlu, 6 Mart'ta mevcut başkan Ali Orkun Ercengiz'in yeniden aday gösterildiği Burdur'da, 8 Mart'ta Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın aday yapıldığı Adana'da, 9 Mart'ta mevcut başkan Özlem Çerçioğlu'nun tekrar aday gösterildiği Aydın'da, 10 Mart'ta ise Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in aday olduğu Antalya'da seçim çalışmalarını sürdürecek.

12 Mart'ta Edirne'de, 14 Mart'ta Eskişehir'de olması planlanan Kılıçdaroğlu'nun 15 Mart Tekirdağ, 17 Mart Hatay, 21 Mart Zonguldak ve Bartın programları bulunuyor.

Kemal Kılıçdaroğlu, 25 Mart'ta Manisa ve Balıkesir, 26 Mart'ta ise Kırklareli'ne gidecek.

*******

Bana Bartın’da birileri Solculuk, Sosyal demokratlık, Vatanseverlik, ben çok iyi CHP’liyim ayakları yapmasın. O Çok konuşup mangalda kül bırakmayanlar evlerinde mışıl, mışıl yataklarında uyurken ben ADALET Yürüyüşünde ve Büyük Madenci yürüyüşünde günlerce sokaklarda yattım. Ya siz?

Necdet AYDEMİR…

21 Mart Perşembe Kılıçdaroğlu'nun Mitingi CHP Bartın
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katil Zanlısı Tutuklandı
Katil Zanlısı Tutuklandı
Uyuşturucu Operasyonu
Uyuşturucu Operasyonu