Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 13-02-2019 18:36   Güncelleme : 20-02-2019 09:19

Bartın SP Başkan Adayını Tanıttı

Saadet Partisinden Coşkulu Tanıtım

Bartın SP Başkan Adayını Tanıttı

Türkiye’yi içerisinde bulunduğu bunalım ortamından biz çıkaracağız, Gerginlik değil tebessüm dağıtacağız.

94 RUHU SAADET PARTİSİNİNDİR
Saadet Partisi(SP)Bartın Belediye Başkan Adayı Emin Titiz, “Dürüst Belediyecilik” sözü vererek “cepsiz ceket” giydi. Saadet Partisi Bartın İl Başkanlığı kahvaltılı bir basın açıklaması yaparak Bartın belediye başkan adayları olan Emin Titiz’i tanıttı. Aday tanıtım toplantısına Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay, Belediye Başkan Adayı Emin Titiz, SP Merkez İlçe Başkanı Sedat Yolcu ile partililer katıldı. Aday tanıtım toplantısında SP İl Başkanı Ünal Yurtbay, Emin Titiz’e partisinin “Dürüst Belediyecilik” vurgusu yapmak için özel diktirdikleri cepsiz ceketi giydirdikten sonra yaptığı konuşmada; “Ülkede değişimin şart olduğu bir dönemde seçimlere gidiyoruz. Hepinizin malumudur 16 yıldır ülkede tek başına iktidar olan, bir şey yapıp da yapmasına engel olacak hiç bir kanunun olmadığı bir süreçte bugün ekonominin çöktüğü, ahlakın dibe vurduğu, eğitimin yerlerde süründüğü ve sayamayacağımız kadar eksilerin şu anda yaşandığı bir dönemdeyiz. Bir değişim şart. İnşallah bu değişimi Saadet Partisi belediyeciliği ile başlatıp tekrar 96 ruhuna geri döneceğiz. Sayın Cumhurbaşkanı 94 ruhu diyor ama 94 ruhu bizimdir. Onlar biliyorsunuz gömleği çıkarttılar ve bu duruma geldiler. İnşallah tekrar 96 ruhuna dönüp kaldığımız yerden başlayacağız.
VURULMUŞ PRANGALARI, ZİNCİRLERİ BİZ SÖKECEĞİZ
Değerli halkımızın desteği ile Bartın’da çok güzel şeyler yapacağız. Bartın’da belediyeciliği tekrar yazacağız. Herkesin açıkladığı uçuk projelerle değil çok daha iyi projelerle geleceğiz. ‘Dürüst olmak gerekirse’ sloganıyla seçim startımızı veriyoruz. Türkiye siyasi tarihinde ilk defa kararsız seçmenin bu kadar fazla olduğu bir dönemi yaşıyoruz. Yürüttüğümüz kampanya bütün siyasi partilerin memnuniyetsizlerine dokunacak bir kampanya olacaktır. Türkiye’yi içerisinde bulunduğu bunalım ortamından biz çıkaracağız. Gerginlik değil tebessüm dağıtacağız. Zorlukları kolaylaştıran olacağız. Bugün Türkiye’de milletimizin ellerine ayaklarına vurulmuş prangaları, zincirleri biz sökeceğiz. Siyasal kampanyalar milletimizi seçim havasına sokmak için yapılır ama geldiğimiz nokta gösteriyor ki milletimizin havasını bile söndürdüler. Biz yeni dil, üslup ve yaklaşımımızla milletimizin söndürülen havasını yerine getirip Saadet’le buluşturacağız. Bartın halkının sorunları, beklentileri ve bunları çözebilecek proje ve vaatlerimizi hazırladık. Uçan kaçan projeler değil, ayakları yere basan, israfı ortadan kaldıran, halkımızın bizzat hayatına dokunan onların bizzat yaşamış oldukları sıkıntıları ortadan kaldıracak projelerle geliyoruz.” dedi.
İŞTE SP BARTIN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TİTİZ’İN 12 MADDELİK SEÇİM MANİFESTOSU
Bartın belediyesini kazandıklarında ‘Dürüst Belediyecilik’ anlayışıyla çalışacaklarını söyleyen Saadet Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Titiz, 12 maddelik seçim manifestosunu açıkladı. İşte SP Bartın Belediye Başkan Adayı Titiz’in 12 maddelik seçim manifestosu:
1-Planlı ve programlı olacağız. Vatandaşlarımıza sunacağımız hizmetlerin vaktinde, eksiksiz ve ihtiyaçlara göre aynı zamanda sistematik bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacağız. 
2-İşi ehline vereceğiz. Akrabalık bağım olmadığı için işe alınmadım cümlesi tarihe karışacak. İşin gerektirdiği niteliğin dışında hiç bir ayrım gözetmeyeceğiz. 
3-Yolsuzluk ve israfa geçit vermeyeceğiz. En çok yaşadığımız, iliklerimize kadar hissettiğimiz bir mevzu bu. Kaynaklar vatandaşın huzurunu ve refahını artırmaya yönelik kullanılacak, ihaleler kayırmacılık yapılarak yandaşlara dağıtılmayacak.
4-Gösteriş, lüks ve şatafattan uzak duracağız. Bize emanet edilen mali imkanlara ve mülke yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Herhangi bir devlet dairesinde kullanılan bir kağıda dahi hepimizin hakkı ve emeli olduğu anlayışıyla milletin alın terine sahip çıkacağız. 
5-Hizmette ve atamada partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız. Aynı güneşi, havayı, suyu ve toprağı paylaştığımız insanlar ile barış içerisinde kardeşçe yaşamak arzusunda olduğumuzu bir kez daha belirtiyorum. 
6-Kapımız her zaman ve herkese açık olacak. Kapalı kapılar ardında vatandaştan uzak sözde vatandaş için çalışan anlayışı ortadan kaldıracağız. 
7- Hizmette halkın kültür değerlerini göz önüne alarak yerel ve kültürel değerleri koruyup zenginleştireceğiz.
8- Hizmetlerimizi her işte hızlı, doğru ve estetik bir biçimde yapacağız. Ulaşımdan altyapıya, temizlikten kaldırım yenilemeye kadar bütün hizmetler tekrardan gözden geçirilecek. Şehrin öncelikli ihtiyacına göre planlanacak. Şehrimizin ruhuna aykırı hizmetlere ve yapılaşmaya karşı önlemlerimizi alacağız. 
9-Hesap verebilir ve şeffaf olacağız. Özellikle cepsiz ceketi en çok ifade eden madde bu. 
10- İmar uygulamalarında hiç kimseye haksız rant sağlamayacağız. Şehir planlaması sonucu ortaya çıkan rant sebepsiz zenginleşmeye yol açmayacak. 
11-Her konuda adil olacağız. Adalet anlayışımız kendimiz için istediklerimizi halkımız için de istemek, kendimiz için istemediklerimizi halkımız için de istememek noktasında olacak. 
12-Herkesin derdiyle dertleneceğiz. Halkımız ile bütünleşeceğiz. Vatandaşımızın ne derdi olursa olsun bu bizim görevimiz değil demeden dinleyeceğiz ve çözüm üretmek için gayret göstereceğiz.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
 •   Takım P O
 • 1 Galatasaray 69 33
 • 2 Medipol Başakşehir 66 33
 • 3 Beşiktaş 62 33
 • 4 Trabzonspor 60 33
 • 5 Yeni Malatyaspor 47 33
 • 6 Antalyaspor 45 33
 • 7 Atiker Konyaspor 43 33
 • 8 Fenerbahçe 43 33
 • 9 Alanyaspor 43 33
 • 10 Çaykur Rizespor 41 33
 • 11 Kayserispor 41 33
 • 12 MKE Ankaragücü 40 33
 • 13 Kasımpaşa 39 33
 • 14 Sivasspor 38 33
 • 15 Göztepe 35 33
 • 16 Bursaspor 34 33
 • 17 BB Erzurumspor 32 33
 • 18 Akhisarspor 26 33
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA