Advert
Advert
Advert

İYİ Parti Amasra Adayını Tanıttı

İYİ Partiden Amasra’ya Doktor Aday

İYİ Parti Amasra Adayını Tanıttı
İYİ Parti Amasra Adayını Tanıttı Admin
Bu içerik 927 kez okundu.

Gülbezer: Partili, partisiz her kesimden yoğun bir teveccüh olunca deyim yerindeyse taşın altına elimi değil, başımı koyarak aday olmaya karar verdim.

ADAY TANITIM TOPLANTISI BARTIN İL BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

İYİ Parti Amasra belediye başkan adayını tanıttı. İYİ Parti Amasra belediye başkanı adayı Doktor Levent Gülbezer olarak belirlendi. İYİ Partinin Bartın Şadırvan Caddesindeki Parti binasında gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına İYİ Parti Bartın il başkanı Mehmet Kasapoğlu, İYİ Parti Bartın merkez ilçe başkanı Avukat Semih Sargın, İYİ Parti Amasra ilçe başkanı Azmi Bakan, İYİ Parti Amasra belediye başkanı adayı Doktor Levent Gülbezer ve parti yöneticileri ile çok sayıda partili katıldı.
Bartın’da özel bir sağlık kuruluşunun sahibi ve doğma büyüme Amasralı olan Doktor Levent Gülbezer’in Amasra’da her kesimden gelen yoğun talep doğrultusunda aday olduğu belirtildi.

BAŞARILI OLACAĞINA YÜREKTEN İNANIYORUM

İYİ Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu yaptığı konuşmada; “ Yapılan istişareler neticesinde Amasra için adaylarını Doktor Levent Gülbezer olarak belirlediklerini söyledi. Başkan Mehmet Kasapoğlu, konuşmasında şöyle devam etti; “ Kendisini kutluyorum. İYİ Parti Amasra Belediye Başkan Adayımız Levent Gülbezer’e teşekkür ediyorum. Amasra’mıza hayırlı uğurlu olsun. Levent Bey’in Amasra’da partimize ve kendisine yakışır bir seçim süreci geçirerek başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Biz de parti olarak tüm gayretimizle Amasra’da adayımız için çalıp onunla birlikte Amasra’yı daha iyi yerlere getirmek için çalışacağız. Biz her zaman Doktor Levent Bey’in yanındayız.” dedi

ADAYIMIZ DOKTOR LEVENT GÜLBEZER’E İNANCIMIZ SONSUZDUR

İYİ Parti Amasra İlçe Başkanı Azmi Bakan da yaptığı konuşmada; “ Amasra’nın sorunlarını çok iyi bilmekteyiz. Adayımız Doktor Levent Gülbezer’in hiç bir menfaat düşünmeden sadece Amasra’ya hizmet edebilmek ve Amasra’yı daha iyi yerlere getirebilmek için adeta vücudunu taşın altına koydu. Tek amacı, Amasra’yı gerçekten hak ettiği bir noktaya getirmek ve takdir edilen bir turizm beldesi yapmak. Termik santrale karşı olmakla birlikte Amasra için ilçemize bir fakülte kazandırmak başta olmak üzere ilçemiz için birçok projesi var. Süremiz az, yolumuz çok uzun. Ulaşmadığımız hiç kimse, çalmadık kapı bırakmamak şartıyla onunla birlikte bu seçim sürecinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biz de bu süreçte tam kadro onun yanındayız. Ona inancımız sonsuzdur.” dedi.

TERMİK SANTRALSIZ, EKONOMİSİ DÜZGÜN BİR AMASRA

İYİ Parti Amasra Belediye Başkan Adayı Doktor Levent Gülbezer ise yaptığı konuşmada; “Öncelikle belirtmek istiyorum ki ben hayatımın hiçbir döneminde siyasetin içerisinde olmadım. Bir doktor olarak memleketime hizmet vermek her daim beni çok mutlu etti. Ancak öyle biran geldi ki atalarımın yaşadığı ve benimde büyüdüğüm, gönlümde çok büyük yeri olan Amasra söz konusu olunca ve partili, partisiz her kesimden yoğun bir teveccüh olunca deyim yerindeyse taşın altına elimi değil, başımı koyarak aday olmaya karar verdim. Benim ilk temennim Amasra’da bozulmuş olan birlikteliği tekrar sağlayarak halkla birlikte termik santralsız,  çevreci ve ekonomisi günden güne daha iyiye giden bir Amasra’yı hep birlikte yaratmak. Tabi ki bunun zor olacağını biliyorum. Zorlukların farkındayım. Ama birlikte oluşturulacak sinerjiyle bunu başaracağımıza çok inanıyorum. Allah hiçbirimizi mahcup etmesin.” dedi.

İYİ Parti Amasra Adayı Levent Gülbezer Mehmet Kasapoğlu
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu’nun Bartın Mitingi İptal mi?
Kılıçdaroğlu’nun Bartın Mitingi İptal mi?
FETÖ/PDY Operasyonu
FETÖ/PDY Operasyonu